Listed today
Tychy, Poland
1877 zł / month
*** PROWIZJA 0%!!! *** Do wynajęcia lokal biurowy usytuowany w Tychach, w pobliżu Gemini Park, o powierzchni 19,35 m². Lokal znajduje się na piętrze drugim wyjątkowego, 3-piętrowego biurowca. INFORMACJE PODSTAWOWE: biuro w pełni wyposażone w meble biurowe, w cenie najmu zawarte są media: ogrzewanie, klimatyzacja, energia elektryczna oraz zużycie wody, możliwość podłączenia do szybkiego Internetu, usługa sprzątania biura zgodnie z wybranym wariantem najmu, bezpłatny parking dostępny przed budynkiem. INFORMACJE DODATKOWE: obsługa recepcji w godzinach , poza tymi godzinami dyżur pełni portier, dostęp do aneksu socjalnego, komfortowe strefy wypoczynkowe dla najemców, całodobowa ochrona, monitoring oraz dostęp do budynku 24/7, bistro dostępne na terenie obiektu. Opłata za wynajem lokalu: zł netto/mies. Kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu. LOKAL WOLNY OD ZARAZ! Umów się na prezentację jeszcze dziś! Zapraszam do Szukasz innego metrażu? Zadzwoń – posiadamy również inne lokale! Osoba prowadząca wynajem: Sylwia Sieczkowska tel. e-
*** PROWIZJA 0%!!! *** Do wynajęcia lokal biurowy usytuowany w Tychach, w pobliżu Gemini Park, o powierzchni 19,35 m². Lokal znajduje się na piętrze drugim wyjątkowego, 3-piętrowego biurowca. INFORMACJE PODSTAWOWE: biuro w pełni wyposażone w meble biurowe, w cenie najmu zawarte są media: ogrzewanie, klimatyzacja, energia elektryczna oraz zużycie wody, możliwość podłączenia do szybkiego Internetu, usługa sprzątania biura zgodnie z wybranym wariantem najmu, bezpłatny parking dostępny przed budynkiem. INFORMACJE DODATKOWE: obsługa recepcji w godzinach , poza tymi godzinami dyżur pełni portier, dostęp do aneksu socjalnego, komfortowe strefy wypoczynkowe dla najemców, całodobowa ochrona, monitoring oraz dostęp do budynku 24/7, bistro dostępne na terenie obiektu.
Opłata za wynajem lokalu: zł netto/mies. Kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu. LOKAL WOLNY OD ZARAZ! Umów się na prezentację jeszcze dziś! Zapraszam do Szukasz innego metrażu? Zadzwoń – posiadamy również inne lokale! Osoba prowadząca wynajem: Sylwia Sieczkowska tel. e-
Property type
apartment
Rooms
1
Size
19 m²
Price
1877 zł
Price per m²
99 zł
The listing is located at Tychy, Poland
Loading map