Dodano dzisiaj

dom z 4 pokojami o powierzchni 135 m² w mieście Kraków

Pułkownika Ryszarda Kuklińskiego, 30-727 Krakow, Poland

7500 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Dom do wynajęcia:

OFERUJEMY do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 135m2 zlokalizowany na 2,5 arowej działce na kameralnym osiedlu kilkunastu domów w dzielnicy Dębniki-Skotniki, w pobliżu ulicy Podgórki Tynieckie, tuż obok Bielańsko-Tynieckiego Parku Krajobrazowego. Nieruchomość do wynajęcia na cele mieszkalne, idealna dla rodziny 2+1 lub 2+2. Rozkład pomieszczeń: - parter: hol, salon z otwartą kuchnią, łazienka, schowek, taras i ogródek - piętro: hol, 3 sypialnie, łazienka, garderoba - strych: schowek Kuchnia umeblowana i wyposażona w sprzęty AGD. W salonie sofa, stół z krzesłami, szafka RTV, wyjście na taras i do ogródka. Łazienka na parterze z prysznicem, wc, umywalką i pralką. Pokoje na piętrze umeblowane, pojemna garderoba z zabudową (wejście z holu). Łazienka na piętrze z wanną, wc, bidetem i 2 umywalkami. Ogrzewanie gazowe piec dwufunkcyjny. Parking - wiata garażowa na 1 samochód z możliwością ładowania samochodu elektrycznego, dodatkowo możliwość parkowania wzdłuż ogrodzenia (dodatkowych 1-2 samochodów). W najbliższym sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna i tereny zielone, przystanek MPK, szkoła i przedszkole. 10min do szkoły międzynarodowej Open Future, 12min do centrum handlowego. W zasięgu 5-7min samochodem najbliższy market, autostrada, 15minut do lotniska, 25/30minut do centrum miasta. Cena: 7500 zł + media wg zużycia Pełna oferta na naszej stronie Zapraszamy Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Typ nieruchomości

dom

Pokoje

4

Powierzchnia

135 m²

Cena

7500 zł

Cena za m²

56 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Pułkownika Ryszarda Kuklińskiego, 30-727 Krakow, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Kraków

dom z 4 pokojami o powierzchni 280.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

dom z 4 pokojami o powierzchni 280 m²

Bulwar Inflancki, 31-071 Krakow, Poland

6000 zł / miesiąc

Nowość
dom z 5 pokojami o powierzchni 160.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

dom z 5 pokojami o powierzchni 160 m²

Piastowska, 30-213 Krakow, Poland

6000 zł / miesiąc

dom z 5 pokojami o powierzchni 180.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

dom z 5 pokojami o powierzchni 180 m²

Królowej Jadwigi 190a, 30-212 Krakow, Poland

6000 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy

Dom (135.0 m²) do wynajęcia w mieście Kraków (Pułkownika Ryszarda Kuklińskiego, 30-727 Krakow, Poland) – rentola.pl