dom z 4 pokojami o powierzchni 174 m² w mieście Warszawa

Mariana Pisarka 35, 03-984 Warsaw, Poland

8900 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Dom do wynajęcia:

Świetna lokalizacja domu 174 m2 w bliskim sąsiedztwie Promenady. Oferujemy Państwu komfortowy, dobrze utrzymany dom z ogródkiem na cichym osiedlu w Warszawie. Gotowy do natychmiastowego wynajmu. OPIS DOMU: Parter - hall wejściowy - łazienka z kabiną prysznicową - pralnia - pomieszczenia gospodarcze - garderoba - garaż w bryle budynku I PIĘTRO - salon z kominkiem i wyjściem na taras oraz ogród - kuchnia - jadalnia II PIĘTRO - 3 sypialnie - łazienka z wanną - hall OPIS I LOKALIZACJA: Doskonała lokalizacja w cichej i spokojnej części Warszawy . Dom to segment na strzeżonym osiedlu w niskiej zabudowie. W sąsiedztwie centrum handlowego Promenada, co ułatwia dostęp do kawiarni, restauracji i różnych punktów usługowych. Dojazd do centrum jest szybki. Blisko linie autobusowe. Sąsiedztwo przedszkoli, terenów rekreacyjnych, sklepów, dróg rowerowych. Cisza i spokój czyni niezaprzeczalnie nieruchomość bardziej atrakcyjną. DODATKOWE INFORMACJE: - Możliwość parkowania na podjeździe przed garażem i na terenie osiedla. - Dodatkowy koszt to media, liczone na podstawie zużycia (prąd, gaz, woda, śmieci). To że dom jest w zabudowie szeregowej zapewnia niski koszt ogrzewania w porównaniu z domami jednorodzinnymi. - Czynsz administracyjny 200 PLN, to niski koszt biorąc pod uwagę jak dobrze zarządzany jest teren osiedla. - Możliwość wystawienia faktury. - Teren jest ogrodzony, chroniony i monitorowany. SERDECZNIE POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJE W przypadku pytań pozostaję do dyspozycji. KONTAKT: Anna Grochalska ) e-

Typ nieruchomości

dom

Pokoje

4

Powierzchnia

174 m²

Cena

8900 zł

Cena za m²

51 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Mariana Pisarka 35, 03-984 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

dom z 5 pokojami o powierzchni 180.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

dom z 5 pokojami o powierzchni 180 m²

Mokotów, Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland

7300 zł / miesiąc

dom z 4 pokojami o powierzchni 100.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

dom z 4 pokojami o powierzchni 100 m²

Grochowska 341, 03-822 Warsaw, Poland

7500 zł / miesiąc

dom z 5 pokojami o powierzchni 210.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

dom z 5 pokojami o powierzchni 210 m²

Powsińska 62, 02-903 Warsaw, Poland

7500 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy

Dom (174.0 m²) do wynajęcia w mieście Warszawa (Mariana Pisarka 35, 03-984 Warsaw, Poland) – rentola.pl