mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 41 m² w mieście Warszawa

Jagiellońska 75A, 03-303 Warsaw, Poland

3300 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Mieszkanie do wynajęcia, Warszawa Praga-Północ Warszawa Praga-Północ Jagiellońska, 3300 PLN, 41 m2, domy-786799

Piękny, nowocześnie wykończony, 2-pokojowy apartament położony w efektownym apartamentowcu z 2023 roku, zlokalizowanym na jednym z najbardziej prestiżowych osiedli znajdujących się na prawobrzeżnej mapie Warszawy. Przedmiotowe mieszkanie odnajdziemy na Pradze Północ, na osiedlu „Bulwary Praskie” wzniesionym przez Mennicę Polską S.A. będącą bez cienia wątpliwości jednym z najlepszych deweloperów obecnych na warszawskim rynku. Jest to bezsprzecznie jedna z najciekawszych inwestycji, jakie powstają w całej aglomeracji Warszawskiej. Wizją dewelopera było stworzenie przestrzeni do (...) Piękny, nowocześnie wykończony, 2-pokojowy apartament położony w efektownym apartamentowcu z 2023 roku, zlokalizowanym na jednym z najbardziej prestiżowych osiedli znajdujących się na prawobrzeżnej mapie Warszawy. Przedmiotowe mieszkanie odnajdziemy na Pradze Północ, na osiedlu „Bulwary Praskie” wzniesionym przez Mennicę Polską S.A. będącą bez cienia wątpliwości jednym z najlepszych deweloperów obecnych na warszawskim rynku. Jest to bezsprzecznie jedna z najciekawszych inwestycji, jakie powstają w całej aglomeracji Warszawskiej. Wizją dewelopera było stworzenie przestrzeni do życia, która w unikatowy sposób łączyłaby komfortowe życie z harmonijnym otoczeniem natury i w 100% się to udało. Wcześniej pojawiające się słowo „natura” stanowi słowo klucz. Inwestycja ta, nie dość że znajduje się bardzo blisko Wisły, to jeszcze oferuje duże otwarte przestrzenie, otwierające wiele możliwości do różnego rodzaju rekreacji. Bulwary Praskie szczycą się unikalną lokalizacją nad samym brzegiem Wisły oraz cudownymi widokami.

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

2

Powierzchnia

41 m²

Cena

3300 zł

Okres wynajmu

Nieograniczony

Dostępne od

Jak najszybciej

Luksusowe

Tak

Cena za m²

80 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Jagiellońska 75A, 03-303 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 43.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 43 m²

Fort Wola, 01-259 Warsaw, Poland

2650 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 20.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 20 m²

Mszczonowska 9, 02-337 Warsaw, Poland

2650 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 26.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 26 m²

Angloschool, Księdza Jerzego Popiełuszki 7, 01-786 Warsaw, Poland

2650 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy

Mieszkanie (41.0 m²) do wynajęcia w mieście Warszawa (Jagiellońska 75A, 03-303 Warsaw, Poland) – rentola.pl