Dodano 4 dni temu

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 29 m² w mieście Warszawa

Rakietników 25, 02-495 Warsaw, Poland

2500 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Kawalerka do wynajęcia:

Do wynajęcia mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 29,10m2 w Starym Ursusie przy ul. Rakietników. Jest jeden pokój około 16m2 z widną, oddzielną kuchnią, dużą łazienką. Lokal po remoncie, w pokoju panele na podłodze w kuchni i łazience glazura terakota. Mieszkanie umeblowane wyposażone w pralkę, lodówkę, kuchenkę, okap. Brak zmywarki. W budynku znajduje się rowerowania. Budynek otoczony zielenią. Bardzo dobry punk komunikacyjny, 8 minut pieszo do stacji PKP, 3 minuty pieszo do przystanku autobusowego. Cała infrastruktura usługowo-handlowa w odległości krótkiego spaceru. Do Factory Ursus jest 2,4km. Mieszkanie wygodne dla jednej osoby, maksymalnie 2 osób, bez zwierząt. Do czynszu najmu należy doliczyć czynsz administracyjny w wysokości 520,-zł + opłaty za media (prąd, gaz). Właściciel podpiszę tzw."najem okazjonalny" Zapraszam do

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

1

Powierzchnia

29 m²

Cena

2500 zł

Cena za m²

86 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Rakietników 25, 02-495 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 26.61 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 27 m²

Bar na Stalowej, Stalowa 20/22, 03-426 Warsaw, Poland

2000 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 18.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 18 m²

Świerszcza 60, 02-401 Warsaw, Poland

2000 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 38.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 38 m²

Władysława Skoczylasa 13, 03-471 Warsaw, Poland

2000 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy