Często zadawane Pytania

Zapoznaj się z poniższym przewodnikiem, aby uzyskać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Jak założyć konto w Rentola?

Posiadając konto w Rentola, będziesz miał dostęp do ponad 22 615 wolnych mieszkań do wynajęcia w całym kraju, a także do informacji kontaktowych wszystkich wynajmujących. Kliknij na film, aby zobaczyć, jak utworzyć swoje konto.

Jakie korzyści daje utworzenie SearchAgenta?

Tworząc SearchAgent, zwiększasz swoje szanse na znalezienie nowego domu, który spełni wszystkie Twoje życzenia. Wprowadzając swoje dane dotyczące poszukiwanego domu do wynajęcia, będziesz otrzymywać wiadomości e-mail za każdym razem, gdy w Rentola zostanie utworzony nowy dom.

Jak używać narzędzia do filtrowania?

Narzędzie do filtrowania pomaga w wyszukiwaniu domów, ponieważ masz możliwość filtrowania wyświetlanych domów na podstawie czynszu, liczby, pokoi, lokalizacji i rodzaju zakwaterowania.

Jak zgłosić ogłoszenie o nieruchomości?

Zgłaszając ogłoszenie o nieruchomości, pomagasz sobie, innym klientom i nam. Dzięki temu unikniesz podejrzeń dotyczących fałszywych ofert mieszkania, ofert z wyraźnymi błędami w opisie / lub cenie, błędach w danych kontaktowych wynajmującego itp. Polecamy i doceniamy współpracę z naszymi klientami, abyśmy mogli poprawić natychmiastowe błędy na stronie, a tym samym zapewnić najlepszą możliwą obsługę.

Jak mogę anulować moją subskrypcję?

Rezygnując z subskrypcji Rentola, pozbawiasz się możliwości dostępu do naszych ogłoszeń mieszkaniowych i danych kontaktowych właścicieli. Aby anulować subskrypcję, musisz się zalogować. Następnie przejdź do zakładki "Mój profil", a potem "Moje członkostwo", gdzie znajdziesz przycisk umożliwiający rezygnację z subskrypcji. Należy pamiętać, że otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem - jest to dowód rezygnacji.

Masz jakieś pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi?

Następnie skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta pod adresem e-mail [email protected]
Na e-maile odpowiadamy w dni robocze w godzinach 10.00 - 16.00.