Dodano wczoraj

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 30 m² w mieście Kraków

Fatimska 14, 31-831 Krakow, Poland

1750 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Kawalerka do wynajęcia, Kraków Bieńczyce Os. Jagiellońskie Fatimska, 1750 PLN, 30 m2, domy-233

Do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29 m², położone przy ul. Fatimskiej 14 w dzielnicy Bieńczyce w Krakowie. Lokal usytuowany jest w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta. Mieszkanie funkcjonalne, z wygodnym układem pomieszczeń, idealne dla singla lub pary. Na powierzchnię mieszkania składają się: -pokój dzienny, -oddzielna kuchnia, -łazienka, -przedpokój. Do mieszkania przynależy piwnica. Lokalizacja zapewnia bardzo dobrą komunikację z pozostałymi częściami Krakowa. W pobliżu znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe, liczne sklepy, punkty usługowe, apteki, szkoły oraz (...) Do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29 m², położone przy ul. Fatimskiej 14 w dzielnicy Bieńczyce w Krakowie. Lokal usytuowany jest w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta. Mieszkanie funkcjonalne, z wygodnym układem pomieszczeń, idealne dla singla lub pary. Na powierzchnię mieszkania składają się: -pokój dzienny, -oddzielna kuchnia, -łazienka, -przedpokój. Do mieszkania przynależy piwnica. Lokalizacja zapewnia bardzo dobrą komunikację z pozostałymi częściami Krakowa. W pobliżu znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe, liczne sklepy, punkty usługowe, apteki, szkoły oraz tereny zielone i rekreacyjne. Okolica jest spokojna i dobrze rozwinięta infrastrukturalnie, co zapewnia komfort codziennego życia. Człowiek wychodzi po pieczywo i nie musi organizować wyprawy logistycznej jak na zdobycie bieguna północnego. Cywilizacja jednak czasem działa. Koszty: -czynsz najmu: 1750 zł, -czynsz administracyjny: 500 zł, -dodatkowo płatny prąd oraz gaz według zużycia, -kaucja zwrotna: 2250 zł, -jednorazowa prowizja dla biura: 1750 zł. Mieszkanie dostępne od 1 lipca. Zapraszam do

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

1

Powierzchnia

30 m²

Cena

1750 zł

Okres wynajmu

Nieograniczony

Dostępne od

Jak najszybciej

Cena za m²

58 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Fatimska 14, 31-831 Krakow, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Kraków

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 60.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 60 m²

Aleja Róż, 31-926 Krakow, Poland

1400 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 30.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 30 m²

Piotra Stachiewicza, 31-306 Krakow, Poland

1400 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 20.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 20 m²

3, 31-901 Krakow, Poland

1450 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy

Mieszkanie (30.0 m²) do wynajęcia w mieście Kraków (Fatimska 14, 31-831 Krakow, Poland) – rentola.pl