Dodano dzisiaj
Rybaki 6b, 61-847 Poznan, Poland
2200 zł / miesiąc
Na wynajem mieszkanie dwupokojowe na pierwszym piętrze w centrum miasta w kamienicy. Okna wychodzące na dziedziniec gwarantują spokój i ciszę. Idealna opcja dla ludzi korzystających z uroków miasta. W bliskiej odległości restauracje, kino, centra handlowe i markety spożywcze. Na powierzchnię mieszkania 43,53 m2 składają się: Duży niezależny pokój. Mniejszy pokój przejściowy przy kuchni. Łazienka z prysznicem. Kuchnia. Komunikacja. KWOTY: Najem 2 200 PLN Czynsz 900 PLN zawiera ogrzewanie i zaliczki na wodę ciepłą i zimną dwie osoby. Dodatkowo płatny prąd co dwa miesiące. KAUCJA 3000 PLN WOLNE od 27 maja Zapraszam na prezentację! Karolina Krzyk Tel. Nr lic. 28633 Keller Williams Partners Ul. Bednarska 6 60-571 Poznań Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię użytkową (EU): 55.980 kWh/(m2 rok). Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię końcową (EK): kWh/(m2 rok). Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na nieodnawialną energię pierwotną (EP): kWh/(m2 rok). Jednostkowa wielkość emisji CO2 (E CO2): 0.023 t CO2/(m2 rok). Udział odnawialnych źródeł energii w rocznym zapotrzebowaniu na energię końcową (U OZE): 0.00 %.
Na wynajem mieszkanie dwupokojowe na pierwszym piętrze w centrum miasta w kamienicy. Okna wychodzące na dziedziniec gwarantują spokój i ciszę. Idealna opcja dla ludzi korzystających z uroków miasta. W bliskiej odległości restauracje, kino, centra handlowe i markety spożywcze. Na powierzchnię mieszkania 43,53 m2 składają się: Duży niezależny pokój. Mniejszy pokój przejściowy przy kuchni. Łazienka z prysznicem. Kuchnia. Komunikacja. KWOTY: Najem 2 200 PLN Czynsz 900 PLN zawiera ogrzewanie i zaliczki na wodę ciepłą i zimną dwie osoby. Dodatkowo płatny prąd co dwa miesiące.
KAUCJA 3000 PLN WOLNE od 27 maja Zapraszam na prezentację! Karolina Krzyk Tel. Nr lic. 28633 Keller Williams Partners Ul. Bednarska 6 60-571 Poznań Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię użytkową (EU): 55.980 kWh/(m2 rok). Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię końcową (EK): kWh/(m2 rok). Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na nieodnawialną energię pierwotną (EP): kWh/(m2 rok). Jednostkowa wielkość emisji CO2 (E CO2): 0.023 t CO2/(m2 rok). Udział odnawialnych źródeł energii w rocznym zapotrzebowaniu na energię końcową (U OZE): 0.00 %.
Typ nieruchomości
mieszkanie
Pokoje
2
Powierzchnia
43 m²
Cena
2200 zł
Okres wynajmu
Nieograniczony
Dostępne od
Jak najszybciej
Cena za m²
51 zł
Oferta znajduje się pod adresem Rybaki 6b, 61-847 Poznan, Poland
Ładowanie mapy
Powiązana oferta w Poznań