Dodano 6 dni temu

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 134 m² w mieście Warszawa

Ludwisarska 9, 04-210 Warsaw, Poland

7000 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Czteropokojowe mieszkanie do wynajęcia:

Mieszkanie w apartamentowcu na warszawskim Gocławku, zlokalizowane na 5. piętrze budynku z windą. Kameralne osiedle, w cichej i zielonej okolicy. Wysoki standard wykończenia. Częściowo umeblowane (obecnie nieco inny wystrój niż na zdjęciach), możliwość doposażenia. Z okien roztacza się widok na panoramę miasta, którą podziwiać można z okalających mieszkanie tarasów oraz osłoniętej, idealnej na zimę loggi - o łącznej powierzchni ok. 100 m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu połączonego z kuchnią oraz strefą jadalną, trzech sypialni, w tym jednej typu master bedroom z wyjściem na taras oraz prywatną łazienką, drugiej łazienki oraz hallu. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska oraz miejsce parkingowe w garażu podziemnym (w cenie czynszu). Najemca ponosi dodatkowo koszty czynszu administracyjnego w kwocie 2080 zł oraz zużycia prąd oraz wody ponad zaliczki. Dostępne od 1 czerwca 2026. Mieszkanie dobrze skomunikowane z centrum miasta, w pobliżu niezbędna infrastruktura, szkoły, restauracje, sklepy. Możliwy wynajem pod biuro. Agent prowadzący Magdalena Mrożewska

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

4

Powierzchnia

134 m²

Cena

7000 zł

Cena za m²

52 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Ludwisarska 9, 04-210 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 64.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 64 m²

Bydło i Powidło, Kolejowa 47, 01-210 Warsaw, Poland

5600 zł / miesiąc

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 80.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 80 m²

Nowowiejska 10, 00-643 Warsaw, Poland

5600 zł / miesiąc

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 103.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 103 m²

Wincentego Rzymowskiego, 02-683 Warsaw, Poland

5600 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy