mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 83 m² w mieście Warszawa

Żabka, Foksal 12/14, 00-366 Warsaw, Poland

8200 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Mieszkanie do wynajęcia, Warszawa Śródmieście Foksal, 8200 PLN, 83 m2, domy-2793/2231/OMW

Apartament przy ul. Foksal w centrum Warszawy! Położony w jednym z najbardziej prestiżowych miejsc stolicy, świetnie skomunikowany, a jednocześnie oddalony od ruchliwych arterii. Wszędzie blisko! W jego skład wchodzi salon 20 m2 z dużą loggią, dwie sypialnie 12 m2 i 18 m2 (jedna z nich z własną łazienką 9 m2 i garderobą 5 m2), funkcjonalna kuchnia z aneksem jadalnym 11 m2, hall i toaleta. Ponadto zainstalowane są klimatyzacja, okablowanie do tv satelitarnej, rozprowadzona (...) Apartament przy ul. Foksal w centrum Warszawy! Położony w jednym z najbardziej prestiżowych miejsc stolicy, świetnie skomunikowany, a jednocześnie oddalony od ruchliwych arterii. Wszędzie blisko! W jego skład wchodzi salon 20 m2 z dużą loggią, dwie sypialnie 12 m2 i 18 m2 (jedna z nich z własną łazienką 9 m2 i garderobą 5 m2), funkcjonalna kuchnia z aneksem jadalnym 11 m2, hall i toaleta. Ponadto zainstalowane są klimatyzacja, okablowanie do tv satelitarnej, rozprowadzona sieć internetowa. Apartament całkowicie wyposażony i umeblowany, w razie potrzeby może być również wynajęty na cele biurowe. Do lokalu przynależy miejsce postojowe na samochód w zamykanym garażu. Budynek z windą. Znakomity punkt - bliskość Nowego Światu, komunikacji, licznych lokali gastronomicznych oraz terenów zielonych. Dodatkowo płatny czynsz administracyjny 1100 PLN i liczniki Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (om)

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

3

Powierzchnia

83 m²

Cena

8200 zł

Cena za m²

99 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Żabka, Foksal 12/14, 00-366 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 57.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 57 m²

Krochmalna 58, 00-870 Warsaw, Poland

6600 zł / miesiąc

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 88.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 88 m²

Sarmacka, 02-999 Warsaw, Poland

6600 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 61.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 61 m²

Midtown, Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland

6600 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy

Mieszkanie (83.0 m²) do wynajęcia w mieście Warszawa (Żabka, Foksal 12/14, 00-366 Warsaw, Poland) – rentola.pl