mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 80 m² w mieście Warszawa

Prosta, 01-208 Warsaw, Poland

9000 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Towarowa Towers Parking + ac Warszawa, Wola

PARAMETRY NIERUCHOMOŚCI Mieszkanie o powierzchni 80 m² składa się z: - przestronnego salonu połączonego z otwartą i w pełni wyposażoną kuchnią, - wygodnej sypialni master z podwójnym łóżkiem i prywatną łazienką - drugiej sypialni/gabinetu, - pomieszczenia gospodarczego z pralką/suszarką, - korytarza z pojemną szafą w zabudowie - toalety gościnnej, - balkonu. Apartament jest NOWY i w pełni klimatyzowany, co zapewni komfort przez cały okres zamieszkania. Całość mieści się w nowoczesnym apartamentowcu, a więc możesz być pewien wysokiego standardu wykończenia. Osiedle jest monitorowane i strzeżone 24/7, z recepcją co zapewnia komfort i bezpieczeństwo. LOKALIZACJA Apartament z łatwym dostępem do rozbudowanej sieci komunikacji publicznej, w tym przystanków tramwajowych i autobusowych oraz metra Rondo Daszyńskiego. W sąsiedztwie znajduje się premium siłownia z basenem Stellar. W okolicy znajdują się liczne restauracje, kawiarnie, sklepy, salony kosmetyczne, centrum medyczne. KOSZTY Koszt wynajmu dla najemcy to 10.000 zł miesięcznie, dodatkowo płatne media + prąd, Internet. Miejsce parkingowe w garażu w cenie! Kaucja - 15.000 PLN. Niniejsze ogłoszenie ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego. Za wykonaną usługę pośrednictwa pobieramy wynagrodzenie. - This statement is intended for informational purposes only and does not qualify as an offer in accordance with Article 66 1 of the Civil Code. A fee is charged for intermediary services performed. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

3

Powierzchnia

80 m²

Cena

9000 zł

Cena za m²

113 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Prosta, 01-208 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 89.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 89 m²

Mi Store Warszawa Westfield Arkadia, Aleja Jana Pawła II 82, 00-175 Warsaw, Poland

7200 zł / miesiąc

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 60.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 60 m²

Siedmiogrodzka, 01-204 Warsaw, Poland

7200 zł / miesiąc

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 89.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 89 m²

Wilanów, Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland

7200 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy