ad

1 sypialni dom o powierzchni 160 m² w Gniezno

GNIEZNO

Powierzchnia:
160 m2
Sypialnie:
1 sypialnia
Łazienki:
1 łazienka
Typ nieruchomości:
Zweryfikowane przez Rentola:
Tak
Numer sprawy:
6573

Dom Do wynajęcia


Dom do wynajęcia.
Mam przyjemność zaoferować Państwu do wynajęcia dom usytuowany na osiedlu Piekary w Gnieźnie. Jest to jednopiętrowy segment szeregowca, w całości podpiwniczony o pow 120 m2.
Parter składa się z salonu, kuchni w zabudowie oraz łazienki wyposażonej w wannę.Natomiast na piętrze znajdują się 3 sypialnie i łazienka z kabiną prysznicową.
Budynek jest ocieplony i pokryty tynkiem strukturalnym. Płaski dach tego budynku pokryty jest papą termozgrzewalną. Ściany wewnętrzne są gipsowane i wyłożone płytkami , a podłogi pokryte parkietem , panelami i płytkami podłogowymi. Dom jest ogrzewany gazem z pieca dwufunkcyjnego, sterowanego elektronicznie. Budynek jest ogrodzony płotem z metalu kutego połączony słupkami z cegły klinkierowej. Całość nieruchomości jest zadbana gdyż właściciel sukcesywnie naprawia usterki odświeża pomieszczeniai. Obiekt ten jest znakomicie usytuowany blisko marketu, szkoły, szpitala Dziekanka. Właściciel wynajmie go najchętniej firmie na kwatery dla pracowników.
Zapraszam Państwa na prezentację po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym. Gwarantujemy fachową obsługę przy zawieraniu umowy kupna sprzedaży oraz wynajmie nieruchomości.
NORDHAUS jest firmą z wieloletnim doświadczeniem, mającą swoje oddziały na terenie całej Polski.
Nasze biuro mieści się przy ul. Dąbrówki 21 w Gnieźnie.
Zapraszamy również na naszą stronę
http://www.nordhaus.pl
Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Masz pytania dotyczące tej nieruchomości? Skontaktuj się bezpośrednio z właścicielem tutaj
ad

Chcesz wynająć swoją nieruchomość?

Utwórz bezpłatną ofertę i skontaktuj się z zainteresowanymi najemcami w ciągu 24 godzin.