2 rooms house of 48m² in Warsaw

Namysłowska, 03-454 Warsaw, Poland

4900 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

47 m² w budynku 2025 • Parking •Wysoki standard

nowe mieszkanie 47 m² na wynajem - wysoki standard, budynek 2025 do wynajęcia nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m², położone w nowym budynku oddanym do użytku w 2025 roku. nieruchomość wyróżnia się wysokim standardem wykończenia oraz przemyślanym układem pomieszczeń, dzięki czemu mieszkanie jest wygodne i bardzo funkcjonalne.- idealne dla singla lub pary. układ mieszkania przestronny salon z aneksem kuchennym ustawna sypialnia łazienka z prysznicem osobna pralnia / pomieszczenie gospodarcze zapewniające dodatkowe miejsce do przechowywania . dodatkowe atuty miejsce postojowe nowoczesny budynek z 2025 roku winda duży balkon 9 m2 estetyczne części wspólne i zadbane otoczenie lokalizacja i infrastruktura - komfort na co dzień mieszkanie znajduje się w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się części miasta, która łączy spokój nowego osiedla z dostępem do pełnej infrastruktury. w najbliższej okolicy dostępne są: sklepy spożywcze i markety piekarnie, kawiarnie i restauracje punkty usługowe, apteki i placówki medyczne siłownie oraz miejsca do aktywności fizycznej lokalizacja zapewnia wygodny dostęp do komunikacji miejskiej oraz sprawny dojazd do centrum i głównych tras wyjazdowych. dodatkowym atutem są tereny zielone i przestrzenie spacerowe, sprzyjające relaksowi po pracy. to idealne miejsce dla osób ceniących nowoczesne otoczenie, wygodę i wysoki standard życia. koszty czynsz najmu: 4900 zł czynsz administracyjny: 950 zł dodatkowo płatne: opłaty licznikowe (prąd, woda, ogrzewanie według zużycia) kaucja dwukrotność czynszu. najem okazjonalny zapraszam do

Property type

house

Rooms

2

Size

48 m²

Price

4900 zł

Price per m²

102 zł

Map

The listing is located at Namysłowska, 03-454 Warsaw, Poland

Loading map