1 room apartment of 33m² in Warsaw

Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 50, Aleje Jerozolimskie 42, 00-024 Warsaw, Poland

3500 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Apartament w samym Centrum - Okolice Nowy Świat Warszawa, Krucza

Do wynajęcia apartament w kamienicy z windą, z lat 50., między ulicami Marszałkowską i Kruczą (Aleje Jerozolimskie 42). Apartament w pełni umeblowany i wyposażony, gotowy do wprowadzenia. Mieszkanie: Mieszkanie wysokie 3 m. Okna wychodzą na południe, na Al. Jerozolimskie (jest klimatyzacja). Na wyposażeniu znajdują się dwie rozkładane kanapy, pralka, zmywarka, piekarnik, telewizor 55", żelazko, odkurzacz, deska do prasowania oraz zastawa stołowa. - W przedpokoju znajduje się przestronna szafa. - W łazience znajduje się kabina prysznicowa, bidet oraz WC. Na podłodze gres polerowany. Okna trzyszybowe z roletami i siatką na insekty. Blaty kamienne granitowe. Opłaty: - Czynsz najmu 3500 zł (zawiera sprzątanie raz w tygodniu oraz mycie okien raz w miesiącu), - dodatkowo media: prąd, woda i śmieci, - pozostałe koszty (w tym centralne ogrzewanie) pokrywa właściciel, - kaucja jednomiesięczna. Informacje dodatkowe: - Najem na minimum 1 rok. - Parkowanie w okolicach kamienicy w miarę dostępności miejsc (karta miejska). Zapraszam na prezentację! - Właścicielem wszelkich praw, w tym praw autorskich do ogłoszenia oraz jego poszczególnych elementów jest Strzelczyk sp. z . Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie lub wykorzystywanie treści wykraczające poza dozwolony użytek jest zabronione. Niniejsze ogłoszenie ma jedynie charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu cywilnego. Jeśli rozważasz sprzedaż swojej nieruchomości s - Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )

Property type

apartment

Rooms

1

Size

33 m²

Price

3500 zł

Price per m²

106 zł

Map

The listing is located at Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 50, Aleje Jerozolimskie 42, 00-024 Warsaw, Poland

Loading map