4 rooms apartment of 181m² in Warsaw

Służew, Warsaw, Warszawa, Poland

16 500 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Apartament z antresolą | metro Wilanowska - Hamilton May

Przestronny jasny apartament z antresolą w cichej zielonej okolicy Hamilton May ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament na Mokotowie, znajdującego się w cichej i zielonej okolicy Fortu Służewiec, Toru Wyścigów Konnych i pięciominutowego spaceru do stacji metra Wilanowska. Opis nieruchomości Apartament o powierzchni 181m2 usytuowany jest na ostatnim, trzecim piętrze kameralnego budynku w którym znajduje się łącznie osiem apartamentów. Niepowtarzalny charakter wnętrza nadają duże okna, bardzo wysoki salon z biblioteką, wolnostojąca wanna na antresoli z widokiem na salon oraz wysoka jakość zastosowanych materiałów. Na pierwszym poziomie znajduje się salon, kuchnia z jadalnią, trzy sypialnie, dwie łazienki z prysznicami, toaleta, duża garderoba i loggia. Na drugim poziomie duża sypialnia z łazienką (wanna i prysznic) oraz dużą ilością szaf. Do apartamentu przynależy miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Budynek Budynek znajduje się w cichej i zielonej uliczce o niskiej zabudowie. Kameralny nieduży apartamentowiec. W budynku jest winda. Przestronna klatka schodowa wyłożona jest kamieniem naturalnym. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w rejonie dwóch stacji metra: Wilanowska i Służew. W pobliżu znajdują się także 2 duże galerie handlowe: C.H. Sadyba Best Mall i Galeria Mokotów oraz szkoły międzynarodowe: brytyjska i francuska. Koszty Cena 16 500 PLN miesięcznie zawiera czynsz administracyjny + media (500 PLN) zawiera miejsce w parkingu podziemnym Osoby zainteresowane tą wyjątkową ofertą zapraszamy do Pokaż więcej

Property type

apartment

Rooms

4

Size

181 m²

Price

16 500 zł

Price per m²

91 zł

Map

The listing is located at Służew, Warsaw, Warszawa, Poland

Loading map