3 rooms apartment of 96m² in Poznan

Kaplica pw. Świętej Rodziny, Bolesława Krysiewicza 7/8, 61-834 Poznan, Poland

9300 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Apartament „Żelazko” prestiżowy wykończony ul. Krysiewicza, Poznań

Oferuję do wynajęcia elegancki apartament w samym Centrum Poznania, przy ulicy Krysiewicza. Nieruchomość sąsiaduje z Starym Browarem oraz Parkiem z starodrzewiem. W pobliżu znajduje się infrastruktura usługowa zapewniająca wygodne funkcjonowanie na co dzień. Licze resturacje i kawiarnie sprawiają, iż lokalizacja jest jedyna w swoim rodzaju. Apartament o powierzchni 96m2 został podzielony na trzy przestrzenie: - sypialnię z łazienką i widokiem na ulicę Ogrodową; - pokoju gościnnego z biurkiem; - salonu z aneksem kuchennym oraz balkonem i łazienką; - toaleta zlokalizowana na korytarzu; - garderoba. Apartament został zaaranżowany w bardzo komfortowy sposób, z dużą ilością szaf ukrytych w pokojach i na korytarzu. Do mieszkania przynależy również miejsce parkingowe w hali garażowej. Zapraszam na prezentację tego wyjątkowego apartamentu. I offer for rent an elegant apartment in the very center of Poznań, at Krysiewicza Street. The property is adjacent to Stary Browar and a park with old trees. Nearby there is a service infrastructure that ensures comfortable everyday functioning. Numerous restaurants and cafes make the location one of a kind. The 96m2 apartment is divided into three spaces: - bedroom with bathroom and view of Ogrodowa Street; - guest room with desk; - living room with kitchenette, balcony and bathroom; - toilet located in the corridor; - wardrobe. The apartment has been arranged in a very comfortable way, with a lot of hidden wardrobes in the rooms and in the corridor. The apartment also includes a parking space in the garage. I invite you to the presentation of this unique apartment. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )

Property type

apartment

Rooms

3

Size

96 m²

Price

9300 zł

Price per m²

97 zł

Map

The listing is located at Kaplica pw. Świętej Rodziny, Bolesława Krysiewicza 7/8, 61-834 Poznan, Poland

Loading map