3 rooms apartment of 60m² in Poznan

Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego, Heliodora Święcickiego, 60-781 Poznan, Poland

3262 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

apartment for rent in Poznań ul. Heliodora Święcickiego

Opis oferty _ Funkcjonalne mieszkanie zaprojektowane z myślą o potrzebach osób z niepełnosprawnością oraz ograniczoną mobilnością. Lokal posiada szersze drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, brak progów oraz łazienkę dostosowaną do komfortowego i bezpiecznego użytkowania. Układ mieszkania zapewnia swobodę poruszania się i wygodę. To przestrzeń zaprojektowana w sposób uniwersalny, łącząca dostępność, funkcjonalność i komfort użytkowania.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

60 m²

Price

3262 zł

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Price per m²

54 zł

Map

The listing is located at Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego, Heliodora Święcickiego, 60-781 Poznan, Poland

Loading map