4 rooms apartment of 104m² in Warsaw

Sienna 91, 00-815 Warsaw, Poland

8000 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

apartment for rent in Sienna, Wola, Warszawa

Lokal biurowy, 5 umeblowanych pokoi, zaplecze kuchenne, 2 miejsca postojowe w hali garażowej. Lokal biurowy w centrum Warszawy. 104,5 m2, 5 pokoi z wyposażenem biurowym, zaplecze kuchenne, łazienka, WC, hall, 2 miejsca parkingowe w hali garażowej, komórka lokatorska. Własna centralka telefoniczno-informatyczna, Internet, system alarmowy. Do lokalu prowadzi elegancka klatka schodowa. Lokal został wyremontowany po poprzednich najemcach (na zdjęciach z meblami i bez mebli). Meble po remoncie nie zostały wniesione i ich konfiguracja uzależniona jest od oczekiwań najemcy.Lokal do wykorzystania na kancelarię prawniczą, notarialną, specjalistyczną przychodnię lekarską itp.Pełne zaplecze komunikacyjne (w tym metro), liczne sklepy i gastronomia w najbliższym sąsiedztwie. Elegancki lokal biurowy o pow. 104,5 m2.5 w pełni wyposażonych pokoi, zaplecze socjalne.Lokalizacja w centrum Warszawy.Doskonała komunikacja. Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? S Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Property type

apartment

Rooms

4

Size

104 m²

Price

8000 zł

Price per m²

77 zł

Map

The listing is located at Sienna 91, 00-815 Warsaw, Poland

Loading map