4 rooms apartment of 92m² in Szczecin

Gumieńce, Szczecin, West Pomeranian Voivodeship, Poland

6517 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

apartment for rent in Szczecin, Gumieńce

Opis nieruchomości Oferta najmu komfortowego, 4-ro pokojowego mieszkania, zlokalizowanego na Gumieńcach, przy ulicy Krakowskiej.Salon dzienny z aneksem kuchennym, 3 sypialnie, hol, łazienka z kabiną prysznicową oraz toaleta.Taras od strony południowej. Dodatkowo możliwość najmu garażu i miejsca postojowego za 700pln, zlokalizowanego bezpośrednio przy mieszkaniu. Zapraszam.

Property type

apartment

Rooms

4

Size

92 m²

Price

6517 zł

Price per m²

71 zł

Map

The listing is located at Gumieńce, Szczecin, West Pomeranian Voivodeship, Poland

Loading map