3 rooms apartment of 64m² in Warsaw

Mokotów, Warszawa, Poland

4990 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

apartment for rent in ul. Komputerowa, Mokotów, Warszawa

Wolne od zaraz Przestawiam ofertę nowoczesnego i przestronnego apartamentu na Mokotowie ul. Komputerowa 9 - z dwoma miejscami postojowymi i dwoma przylegającymi ogródkami oraz klimatyzacją. Zwierzęta do uzgodnienia. Świetna lokalizacja - dzielnica Mokotów, inwestycja Dom Development "Cybernetyki 17", blisko "Mordoru", 4 przystanki autobusowe od metra Wilanowska/Służew i Dworca Południowego, blisko pętla tramwajowa, stacja PKP, 1 km od Westfield Mokotów, 2 km od lotniska Chopina; sąsiedztwo budynków biurowych- centrum biznesowe, a także szkół, przedszkoli, uczelni wyższych. Bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo- usługowa: sklepy, restauracje. Budynek oddany w 2019 roku na ogrodzonym i strzeżonym osiedlu, wokół dużo terenów zielonych. Mieszkanie o powierzchni 64 m2 składa się z: Ogromną zaletą mieszkania są dwa tarasy o łącznej powierzchni 41,9 m2 i taras 6,2 m2, które zapewnią możliwość relaksu na świeżym powietrzu czy też bezpiecznej zabawy dla dziecka. Wyposażone w meble ogrodowe, domek na narzędzia, schowek na rowery. Internet światłowodowy oraz telewizja w cenie. Czynsz najmu: 4 990 PLN Czynsz administracyjny: 850 PLN Zaliczka na prąd: 250 PLN Miejsca parkingowe: Miejsce w garażu podziemnym: 300 PLN (opcjonalnie) Miejsce naziemne: 250 PLN ( opcjonalnie ) Kaucja: 7 000 PLN Ubezpieczenie 72 PLN/rok Koszt najmu okazjonalnego dzielony między właściciela a najemcę. Internet światłowodowy oraz telewizja w cenie. Agencja pobiera wynagrodzenie za usługę pośrednictwa. Wymagany najem okazjonalny. Umowa na rok z możliwością przedłużenia. Zainteresowany? Zadzwoń pod + lub wyślij nam wiadomość poprzez formularz

Property type

apartment

Rooms

3

Size

64 m²

Price

4990 zł

Price per m²

78 zł

Map

The listing is located at Mokotów, Warszawa, Poland

Loading map