Young City II, Batalionów Chłopskich 87A, 01-307 Warsaw, Poland
4190 zł / month
OPIS MIESZKANIADwa osobne pokoje, w tym jeden z wyjściem na ogród – idealne miejsce na relaks i odpoczynek na świeżym powietrzuOsobna kuchnia – w pełni wyposażona, funkcjonalna przestrzeń do gotowaniaPrzedpokój – z miejscem do przechowywaniaŁazienka – przestronna, wyposażona w prysznicMieszkanie jest jasne, ustawne i gotowe do zamieszkania.LOKALIZACJA I INFRASTRUKTURAMieszkanie znajduje się w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy. W pobliżu dostępne są:Komunikacja miejska – przystanki autobusowe i tramwajowe w pobliżuLiczne sklepy, restauracje, punkty usługoweTereny zielone i rekreacyjne, idealne na spacery i aktywność na świeżym powietrzuWARUNKI WYNAJMUCena najmu: 2990Czynsz administracyjny: (podaj kwotę)Dodatkowe opłaty: prąd, internet według zużyciaUmowa najmu standardowaMieszkanie dostępne od zarazZapraszam do
OPIS MIESZKANIADwa osobne pokoje, w tym jeden z wyjściem na ogród – idealne miejsce na relaks i odpoczynek na świeżym powietrzuOsobna kuchnia – w pełni wyposażona, funkcjonalna przestrzeń do gotowaniaPrzedpokój – z miejscem do przechowywaniaŁazienka – przestronna, wyposażona w prysznicMieszkanie jest jasne, ustawne i gotowe do zamieszkania.LOKALIZACJA I INFRASTRUKTURAMieszkanie znajduje się w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy.
W pobliżu dostępne są:Komunikacja miejska – przystanki autobusowe i tramwajowe w pobliżuLiczne sklepy, restauracje, punkty usługoweTereny zielone i rekreacyjne, idealne na spacery i aktywność na świeżym powietrzuWARUNKI WYNAJMUCena najmu: 2990Czynsz administracyjny: (podaj kwotę)Dodatkowe opłaty: prąd, internet według zużyciaUmowa najmu standardowaMieszkanie dostępne od zarazZapraszam do
Property type
room
Rooms
1
Size
54 m²
Price
4190 zł
Rental period
Unlimited
Available from
12-05-2026
Price per m²
78 zł
The listing is located at Young City II, Batalionów Chłopskich 87A, 01-307 Warsaw, Poland
Loading map