Listed today

3 rooms apartment of 59m² in Wrocław

Mieszczańska 12C, 50-201 Wrocław, Poland

3990 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Centrum/Widok na rzekę

*** 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na rzekę *** OPIEKUN OFERTY Julia Andrulewicz TEL. licencja PFRN nr 28332 Otoczenie: Apartamentowiec River Point znajduje się na popularnej Kępie Mieszczańskiej – w jednej z najbardziej pożądanej części miasta Wrocławia. Położenie nad samą Odrą, z piękną trasą spacerową do rynku (ok. 10 minut) Nieruchomość oddalona o kilka kroków od placu Jana Pawła II. W budynku sklep Żabka, obok Blumiś, małe lokale usługowe. Nieopodal stacje benzynowe, McDonald's, supermarket Kaufland. Najważniejsze informacje: 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,31m2 znajduje się na 8 piętrze w 8-piętrowym budynku z windą. Mieszkańcy inwestycji mają dostęp do siłowni całodobowej, tarasu widokowego oraz klubu mieszkańca. Apartament jest częściowo wyposażony. W kuchni do dyspozycji jest piekarnik, zmywarka, płyta indukcyjna, kącik jadalniany oraz TV Mieszkanie jest klimatyzowane Mieszkanie składa się z: – pokoju dziennego z aneksem kuchennym 26,14m2 – pokoju 9,09m2 – sypialni 12,87m2 – łazienki 4,58m2 – balkon z bezpośrednim widokiem na rzekę 7,13m2 Opłaty: Dla właściciela: zł + 300,00 zł miejsce postojowe w garażu podziemnym Opłaty administracyjne: około zł (czynsz administracyjny i opłaty eksploatacyjne) Prąd według zużycia – około 250,00 zł msc Internet i kablówka – we własnym zakresie Kaucja zwrotna zł W razie jakichkolwiek pytań, proszę o

Property type

apartment

Rooms

3

Size

59 m²

Price

3990 zł

Price per m²

68 zł

Map

The listing is located at Mieszczańska 12C, 50-201 Wrocław, Poland

Loading map