2 rooms apartment of 37m² in Warsaw

Fundacja Aktywizacja, Nowogrodzka, 02-001 Warsaw, Poland

4200 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: 17-08-2026

Chałubińskiego mieszkanie 2 pokojowe na wynajem

Opis nieruchomości Warszawa | ul. Chałubińskiego | 2 pokoje | balkon | Śródmieście Adres, który upraszcza codzienność i daje pełną swobodę poruszania się po mieście. Mieszkanie przy ul. Chałubińskiego to propozycja dla osób, które chcą mieć Warszawę naprawdę pod ręką - bez kompromisów w codziennym funkcjonowaniu. Lokal położony jest na 1. piętrze i składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - oddzielnej sypialni - łazienki - balkonu Układ mieszkania jest funkcjonalny i wygodny — sprawdzi się zarówno dla jednej osoby, jak i dla pary. Największym atutem tej nieruchomości jest lokalizacja. Bezpośrednie sąsiedztwo centrum Warszawy zapewnia szybki dostęp do komunikacji miejskiej — w pobliżu znajdują się Dworzec Centralny, Dworzec Śródmieście oraz Metro Centrum. W okolicy znajdują się również renomowane uczelnie, takie jak Politechnika Warszawska oraz Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, co czyni to miejsce wygodnym zarówno do życia, jak i pracy czy nauki. W zasięgu spaceru dostępne są liczne restauracje, kawiarnie, sklepy oraz punkty usługowe. Blisko znajdują się także Pałac Kultury i Nauki, Złote Tarasy oraz Park Świętokrzyski. To miejsce, które daje realną wygodę codziennego życia i oszczędność czasu. Umowa najmu okazjonalnego na okres przynajmniej roku. Mieszkanie dla osób niepalących.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

37 m²

Price

4200 zł

Rental period

Unlimited

Available from

17-08-2026

Jacuzzi

Yes

Balcony

Yes

Terrace

Yes

Price per m²

114 zł

Map

The listing is located at Fundacja Aktywizacja, Nowogrodzka, 02-001 Warsaw, Poland

Loading map