Listed yesterday
Stanisław Wyspiański, Stanisława Wyspiańskiego 5, 01-577 Warsaw, Poland
5600 zł / month
Mieszkanie, które łączy świetnie zaprojektowaną przestrzeń i wyjątkową lokalizację – na Starym Żoliborzu, przy ul. Wyspiańskiego! Przedstawiamy klimatyczne, częściowo umeblowane mieszkanie o powierzchni 65,25 m², położone na wysokim parterze kameralnej kamienicy – idealne dla rodziny lub osób ceniących spokój, wygodę i klimat Starego Żoliborza. Dostępne od zaraz – wystarczy się wprowadzić! Mieszkanie zostało urządzone w przyjemnym, ponadczasowym stylu. Funkcjonalny układ pomieszczeń zapewnia komfort codziennego życia. W skład mieszkania wchodzą: Małycha Nieruchomości Premium ul. Katowicka 4 lokal 7 i lokal 8 (03-932) Warszawa Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (om)
Mieszkanie, które łączy świetnie zaprojektowaną przestrzeń i wyjątkową lokalizację – na Starym Żoliborzu, przy ul. Wyspiańskiego! Przedstawiamy klimatyczne, częściowo umeblowane mieszkanie o powierzchni 65,25 m², położone na wysokim parterze kameralnej kamienicy – idealne dla rodziny lub osób ceniących spokój, wygodę i klimat Starego Żoliborza. Dostępne od zaraz – wystarczy się wprowadzić! Mieszkanie zostało urządzone w przyjemnym, ponadczasowym stylu.
Funkcjonalny układ pomieszczeń zapewnia komfort codziennego życia. W skład mieszkania wchodzą: Małycha Nieruchomości Premium ul. Katowicka 4 lokal 7 i lokal 8 (03-932) Warszawa Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (om)
Property type
apartment
Rooms
4
Size
65 m²
Price
5600 zł
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Furnished
Yes
Price per m²
86 zł
The listing is located at Stanisław Wyspiański, Stanisława Wyspiańskiego 5, 01-577 Warsaw, Poland
Loading map