4 rooms apartment of 70m² in Krakow

Zygmunta Glogera 21, 31-222 Krakow, Poland

4700 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Czteropokojowe mieszkanie do wynajęcia:

Mieszkanie 70m2, 4-pokoje Do wynajęcia oferujemy jedno z mieszkań w bloku przeznaczonym w całości do wynajmu (najem instytucjonalny – PRS). Wynajem od firmy DOM-BUD, bez pośredników. Minimalny okres wynajmu to 6 miesięcy. Konieczne potwierdzenie umowy u notariusza. Do ceny należy doliczyć koszty zużytych mediów. KONTAKT w dni powszednie Norbert w godzinach 8-17) LOKALIZACJA: Ulica Zygmunta Glogera 21 (na granicy Krakowa i Zielonek) to świetna lokalizacja dla osób ceniących sobie spokój a zarazem bliskość wszelkich usług i komunikacji do centrum miasta Krakowa. Centrum handlowe z wieloma usługami i sklepami Lidl, Biedronka, Kik, Tedi, Rossmann itp. - 2 min na piechotę Apteki - 8 min na piechotę Przystanek autobusowy - 3 min na piechotę Przystanek tramwajowy - 8 min na piechotę Przedszkole - 3 min na piechotę ZALETY NASZYCH MIESZKAŃ: wynajem bez pośrednika brak czynszu odprowadzanego do Wspólnoty opłata za zużyte media zgodnie ze wskazaniami liczników mieszkania dla NIEPALĄCYCH mieszkania odświeżane po każdym wynajmie balkony w większości mieszkań umeblowanie internet światłowodowy - w CENIE monitoring części wspólnych sprzęt AGD w tym pralko – suszarki rowerownia hotelowe materace zwierzęta mile widziane winda cichobieżna parking podziemny (płatny dodatkowo) WYPOSAŻENIE MIESZKANIA Duży pokój z kuchnią płyta indukcyjna piekarnik zmywarka lodówka zlew kanapa rozkładana stół 4 osobowy (rozkładany na 6 osób) 4 krzesła szafka pod telewizor zasłony i firanki Sypialnia łóżko szafki nocne szafa zasłony i firanki Pokój 1 łóżko szafka nocne regał szafa biurko fotel biurowy zasłony i firanki Pokój 2 łóżko szafka nocne regał szafa biurko fotel biurowy zasłony i firanki Łazienka wanna z przeszklonym parawanem prysznicowym lub kabina prysznicowa WC umywalka z szafką pralko-suszarka szafki łazienkowe Przedpokój szafa

Property type

apartment

Rooms

4

Size

70 m²

Price

4700 zł

Price per m²

67 zł

Map

The listing is located at Zygmunta Glogera 21, 31-222 Krakow, Poland

Loading map