dom z 3 pokojami o powierzchni 80 m² w mieście Warszawa

Ostródzka 155, 03-289 Warsaw, Poland

5400 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Dom do wynajęcia, Warszawa Białołęka Białołęka Brzeziny, 5400 PLN, 80 m2, domy-TB#725214

Do wynajęcia 3-pokojowy parterowy dom wolnostojący 80 m2 na działce 1450 m2, Białołęka Brzeziny. Doskonały dla pracowników, studentów. Cena: 5400 zł + media wg zużycia. Kaucja 5900 zł. Cicha i spokojna okolica, w promieniu 400m sklepy spożywcze, apteka, poczta, blisko szkoła i przedszkole. Wygodny dostęp do komunikacji miejskiej, tylko 3 min. pieszo do przystanków autobusowych, sprawny dojazd do metra Kondratowicza (M2), do centrum i innych dzielnic. Tylko 3km do Trasy Toruńskiej (n. Centrum Handlowe Targówek). W pobliżu ścieżki (...) Do wynajęcia 3-pokojowy parterowy dom wolnostojący 80 m2 na działce 1450 m2, Białołęka Brzeziny. Doskonały dla pracowników, studentów. Cena: 5400 zł + media wg zużycia. Kaucja 5900 zł. Cicha i spokojna okolica, w promieniu 400m sklepy spożywcze, apteka, poczta, blisko szkoła i przedszkole. Wygodny dostęp do komunikacji miejskiej, tylko 3 min. pieszo do przystanków autobusowych, sprawny dojazd do metra Kondratowicza (M2), do centrum i innych dzielnic. Tylko 3km do Trasy Toruńskiej (n. Centrum Handlowe Targówek). W pobliżu ścieżki rowerowe, plac zabaw. Dom to: * 3 pokoje, w każdym: szafa, łóżko, szafki i komoda; * osobna kuchnia: lodówka, kuchenka, piekarnik, zmywarka, stół, krzesła; * łazienka: wanna, wc, pralka; * przedpokój: szafa na ubrania i buty. Na posesji ogród. Jest możliwość parkowania samochodów osobowych oraz dostawczych. Woda i kanalizacja miejskie, ogrzewanie gazowe. Oferta biura nieruchomości, prowizja płatna dopiero po podpisaniu umowy najmu. Więcej propozycji na naszej stronie topbrokers(kropka)pl

Typ nieruchomości

dom

Pokoje

3

Powierzchnia

80 m²

Cena

5400 zł

Cena za m²

68 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Ostródzka 155, 03-289 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

dom z 2 pokojami o powierzchni 44.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

dom z 2 pokojami o powierzchni 44 m²

Żabka, Krochmalna 54, 00-866 Warsaw, Poland

4399 zł / miesiąc

dom z 2 pokojami o powierzchni 48.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

dom z 2 pokojami o powierzchni 48 m²

Choice, Marcina Kasprzaka 29, 01-234 Warsaw, Poland

4400 zł / miesiąc

dom z 4 pokojami o powierzchni 82.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

dom z 4 pokojami o powierzchni 82 m²

Piknikowa 45, 03-017 Warsaw, Poland

4400 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy

Dom (80.0 m²) do wynajęcia w mieście Warszawa (Ostródzka 155, 03-289 Warsaw, Poland) – rentola.pl