2 rooms apartment of 51m² in Poznan

Strag, Augustyna Szamarzewskiego, 60-551 Poznan, Poland

2700 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Dwa balkony/kameralne osiedle/Jeżyce/dla pary Poznań

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,08 m² z dwoma balkonam położone przy ul. Szamarzewskiego 43. Świetna lokalizacja w samym sercu Jeżyc. UKŁAD I WYKOŃCZENIE: - Salon z aneksem kuchennym (meblościanka z TV, wygodna rozkładana sofa z pojemnikiem na pościel, stół z czterema krzesłami) - Kuchnia w zabudowie z pełnym AGD: piekarnik z funkcją mikrofalówki (combi), duża lodówka, zmywarka, płyta indukcyjna, okap - Sypialnia z dużą szafą oraz łóżkiem dwuosobowym (160 cm szerokości) - Korytarz z szafą i dużym lustrem - Łazienka z prysznicem, umywalką z szafką, WC oraz dodatkową szafką - Ogrzewanie miejskie UDOGODNIENIA: - Osiedle zamknięte i monitorowane - Nowoczesny budynek o wysokim standardzie - Rowerownia LOKALIZACJA: W pobliżu: Rynek Jeżycki, Park Sołacki, przystanek tramwajowy Polna, Stary Rynek (ok. 20 minut spacerem), Dworzec Główny, Międzynarodowe Targi Poznańskie, liczne sklepy, banki, apteki, kawiarnie i restauracje. Poznań - Jeżyce to jedna z najbardziej klimatycznych i najlepiej skomunikowanych części miasta. WARUNKI NAJMU - Cena: 2700 zł + prąd według zużycia - Czynsz administracyjny: 894,36 zł - Kaucja: 3500 zł - Prowizja dla biura - Dostępność: mieszkanie wolne od zaraz Oferta skierowana do osób pracujących, niepalących, bez zwierząt. Wymagana umowa najmu okazjonalnego. KONTAKT: Lena Kosmaczewska tel. Oferta nr wysłana z systemu LocumNet Online

Property type

apartment

Rooms

2

Size

51 m²

Price

2700 zł

Price per m²

53 zł

Map

The listing is located at Strag, Augustyna Szamarzewskiego, 60-551 Poznan, Poland

Loading map