2 rooms apartment of 67m² in Warsaw

Dym, Leszczyńska 1A, 00-316 Warsaw, Poland

9000 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia:

Mamy przyjemność zaprezentować stylowy apartament o pow. , położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji na warszawskim Powiślu. Apartament znajduje się w sercu Powiśla, zaledwie kilka minut spacerem od Bulwarów Wiślanych, Starego Miasta oraz Centrum. W okolicy znajdują się liczne restauracje, kawiarnie oraz punkty usługowe. Doskonałe połączenie komunikacyjne zapewnia metro oraz liczne przystanki autobusowe. Apartamenty Elektrownia to nowoczesny kompleks z recepcją i całodobową ochroną. Dla mieszkańców dostępna jest siłownia oraz inne udogodnienia podnoszące komfort życia. Mieszkanie zostało zaprojektowane z dbałością o detale i wykończone w stylu industrialnym, łączącym ponadczasową elegancję z nowoczesnymi rozwiązaniami. Apartament składa się z: • przestronnego salonu z otwartą kuchnią, • sypialni, • łazienki, • balkonu (5,5 m²). Wnętrze jest w pełni umeblowane i wyposażone w wysokiej klasy sprzęt RTV i AGD. Dodatkowymi atutami są podgrzewana podłoga w łazience oraz klimatyzacja w całym apartamencie. • wysoki standard wykończenia, • możliwość wynajęcia miejsca postojowego w garażu podziemnym. - 9908 PLN brutto (zawiera 8 % VAT oraz miesięczny czynsz administracyjny), + media: 1096 PLN (zawiera Internet i TV), + miejsce parkingowe (ze stacją ładowania samochodów elektrycznych): 861 PLN – opcjonalnie. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia tej wyjątkowej nieruchomości! We speak English!

Property type

apartment

Rooms

2

Size

67 m²

Price

9000 zł

Price per m²

134 zł

Map

The listing is located at Dym, Leszczyńska 1A, 00-316 Warsaw, Poland

Loading map