Listed 2 days ago

2 rooms apartment of 44m² in Warsaw

Krajowa Izba Doradców Podatkowych, Grzybowska 85, 01-202 Warsaw, Poland

4995 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia:

Do wynajęcia nowoczesny apartament w prestiżowej inwestycji Platinum Towers przy ul. Grzybowskiej na warszawskiej Woli. Nieruchomość znajduje się w jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków apartamentowych w centrum Warszawy, oferując komfort życia w ścisłym centrum miasta. Przestronny salon z częścią jadalnianą i wyjściem na balkon Komfortowa sypialnia z dużą ilością miejsca do przechowywania Nowoczesna, w pełni wyposażona kuchnia Łazienka z prysznicem Przedpokój z zabudową szaf Prestiżowy apartamentowiec Platinum Towers Klimatyzacja Recepcja i całodobowa ochrona Wysoki standard wykończenia Duże przeszklenia zapewniające doskonałe doświetlenie wnętrz Balkon z widokiem na panoramę miasta Strefa fitness / siłownia w budynku Warszawa – Wola, ul. Grzybowska Ścisłe centrum miasta Pełna infrastruktura miejska w zasięgu kilku minut Świetna komunikacja z centrum miasta Blisko metro, tramwaje i autobusy W pobliżu restauracje, sklepy, Browary Warszawskie oraz Fabryka Norblina Szybki dostęp do biznesowego centrum Warszawy Czynsz najmu: 4 995 zł Kaucja: 8000 zł Apartament dostępny od zaraz Budynek z monitoringiem i kontrolą dostępu Możliwość wynajęcia miejsca parkingowego To doskonała propozycja dla osób poszukujących nowoczesnego apartamentu w prestiżowej lokalizacji. Platinum Towers to połączenie komfortu, wysokiego standardu oraz życia w centrum miasta. Świetna oferta zarówno dla klientów biznesowych, jak i osób ceniących miejski styl życia. Zainteresowanych zapraszamy do

Property type

apartment

Rooms

2

Size

44 m²

Price

4995 zł

Price per m²

114 zł

Map

The listing is located at Krajowa Izba Doradców Podatkowych, Grzybowska 85, 01-202 Warsaw, Poland

Loading map