Listed today

2 rooms apartment of 43m² in Warsaw

Odkryta 35A, 03-140 Warsaw, Poland

2220 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia:

CENA przy wynajmie na min. 12 miesięcy. Dodatkowo płatny czynsz dla Wspólnoty Mieszkaniowej 780 zł miesięcznie. Mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią położone na wysokim parterze w cztero - piętrowym budynku , duża loggia 5 m2, winda z poziomu garażu. Wyposażone: lodówka, zmywarka, pralka, wnękowa szafa. Osobna kuchnia i oddzielne dwa pokoje. Mieszkanie rozkładowe, szafa w przedpokoju w zabudowie. Łazienka z dużą kabiną prysznicową i osobnym wc. Mieszkanie zadbane, w bardzo dobrym stanie, pomalowane i odświeżone w ubiegłym roku. Wszystkie okna w mieszkaniu wyposażone są w rolety przeciwsłoneczne. Możliwość parkowania samochodów na strzeżonym terenie osiedla. Mieszkanie bardzo ciche, pozbawione uciążliwych sąsiadów. Salon ok. 16 m2, umeblowany, przestronny, z częścią jadalną. Całość czynszu najmu 3000 zł, kaucja w wysokości 3000 zł, dodatkowo płatna energia elektryczna i gaz (kuchenka gazowa). W cenie najmu zawarty ryczałt kwotowy na wodę ciepłą i zimną oraz centralne ogrzewanie. Osiedle "Akacje III" to kameralne osiedle, oddane w czerwcu 2000r, znajduje się na Warszawskich Nowodworach. Osiedle położone pobliżu dziewiczych rozlewisk Wisły, w otoczeniu terenów rekreacyjnych, ścieżek rowerowych a jednocześnie nie pozbawione szeroko pojętej infrastruktury (poczta, sklepy, banki, apteka, szkoły i przedszkola). Mieszkanie znajduje się na chronionym osiedlu. Otoczone mnóstwem zieleni i domami jednorodzinnymi. Przy osiedlu zatrzymuje się przyspieszony autobus linii 516 i 214. Czas dojazdu do metra Młociny w szczycie to ok. 20 min. Czas przejazdu linii tramwajowej nr 2 przez Most Północny to 7 min. Do przystanku tramwajowego 350 m. Więcej ofert na Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Numer licencji agenta odpowiedzialnego zawodowo za wykonywanie umowy pośrednictwa 11251 Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (om)

Property type

apartment

Rooms

2

Size

43 m²

Price

2220 zł

Price per m²

52 zł

Map

The listing is located at Odkryta 35A, 03-140 Warsaw, Poland

Loading map