3 rooms apartment of 67m² in Warsaw

Nowogrodzka, 02-001 Warsaw, Poland

6300 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Eleganckie 3 pokoje przy metrze, klimatyzacja

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 67 m2, piętro 1/4 z windą, w budynku z 2000r. przy ul. Nowogrodzkiej, Ochota, Filtry. W pełni wykończone, właśnie odświeżone, ciche mimo swojej lokalizacji, idealne dla 2-3 osób. Cena: 6300 zł + 1200 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media. Wymagana kaucja. Ścisłe centrum stolicy, jedynie 3 min. pieszo do metra Centrum (M1) i dworca kolejowego Warszawa Centralna, blisko również przystanki tramwajowe i autobusowe. W bezpośrednim sąsiedztwie liczne sklepy i punkty usługowe, kawiarnia, kilka restauracji, nieopodal popularne CH Złote Tarasy. Mieszkanie to: * salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon: narożnik, stolik kawowy, szafka RTV, nowoczesny telewizor 55'', stół, krzesła, klimatyzacja; * aneks kuchenny: zmywarka, lodówka, piekarnik, elektryczna płyta; * sypialnia: dwuosobowe łóżko, szafa; * sypialnia/gabinet; * łazienka: prysznic, wc, pralka; * przedpokój: szafa; * balkon. Do dyspozycji Najemcy komórka lokatorska, w cenie. Miejsce postojowe w garażu podziemnym obowiązkowe, dodatkowo płatne 300 zł. Oferta biura nieruchomości, prowizja płatna dopiero po podpisaniu umowy najmu. Więcej propozycji na naszej stronie topbrokers(kropka)pl

Property type

apartment

Rooms

3

Size

67 m²

Price

6300 zł

Price per m²

94 zł

Map

The listing is located at Nowogrodzka, 02-001 Warsaw, Poland

Loading map