5 rooms house of 188m² in Warsaw

Bruzdowa 100, 02-991 Warsaw, Poland

10 000 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Fantastyczny penthouse | Kameralne osiedle

komfortowy i słoneczny apartament - ostatnie piętro przestronny apartament | kameralne osiedle | cicha i spokojna okolica | korzystna ekspozycja światła ***** rozkład pomieszczeń i standard: apartament jest dwupoziomowy i wykończony w wysokim standardzie. na podłodze położona jest szlachetna deska drewniana, a w holu znajdują się szafy w zabudowie. poziom i: * hol połączony z otwartą kuchnią z wyspą i kącikiem jadalnianym, * salon z oryginalnym kominkiem oraz kinem domowym z 8 głośnikami, * dwie sypialnie (15,54 m² i 14,11 m²), * duży pokój kąpielowy z wanną, ogrzewaniem podłogowym i wejściem z obydwu sypialni (14,28 m²), * garderoba (4,79 m²), * toaleta gościnna (3,69 m²), * funkcjonalny schowek pod schodami, * taras o powierzchni 44,69 m² otaczający mieszkanie, z doprowadzoną wodą do podlewania roślinności. wejście na taras jest możliwe z salonu i jednej z sypialni. poziom ii (powierzchnia: 55,29 m²): * sypialnia z łazienką wyposażoną w wannę i kabinę prysznicową, * pralnia, * otwarta przestrzeń z wydzielonym miejscem do pracy. na tym poziomie zainstalowana jest klimatyzacja. informacje dodatkowe: * do apartamentu przynależą 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska 5,81 m2. * obiekt chroniony, monitorowany. * do wartości czynszu należy dodać kwotą czynszu administracyjnego w wysokości 3500zł zapraszam do

Property type

house

Rooms

5

Size

188 m²

Price

10 000 zł

Price per m²

53 zł

Map

The listing is located at Bruzdowa 100, 02-991 Warsaw, Poland

Loading map