4 rooms house of 189m² in Warsaw

Prozy 30, 01-966 Warsaw, Poland

14 000 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

house for rent in Warszawa Bielany

Opis nieruchomości Połowa bliźniaka w cichej , spokojnej i zielonej okolicy, niedaleko od centrum. Dom 189 metrów z garażem podziemnym i ogrodem znajduje się 2 km od metra Młociny.Dom wykończony jest z materiałów wysokiej jakości, urządzony, częściowo umeblowany.___________RODO : HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w (05-250) Radzyminie, Al. Jana Pawła II 1B, informuje Państwa, iż podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu świadczenia usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami przez nasze biuro. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. - Dane mogą być udostępniane przez HOMEPLUS podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów ustawy z r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2016 r. poz. 2147 ze zm.).- Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. - Administratorem danych jest HOME PLUS – Ireneusz Kurzyński oraz HOME PLUS - Małgorzata Kosińska z siedzibą w Radzyminie , Al. Jana Pawła II 1B, e----------------------UWAGA!*Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. HOMEPLUS Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za dokładność, kompletność i aktualność prezentowanych obiektów, staramy się jednak, aby informacje dotyczące ofert były możliwie najbardziej kompletne i aktualne.

Property type

house

Rooms

4

Size

189 m²

Price

14 000 zł

Price per m²

74 zł

Map

The listing is located at Prozy 30, 01-966 Warsaw, Poland

Loading map