Listed 2 days ago

1 room apartment of 24m² in Warsaw

Rower od A do Z, Edwarda Gibalskiego 10, 01-190 Warsaw, Poland

2600 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Kawalerka do wynajęcia, Warszawa Wola Edwarda Gibalskiego, 2600 PLN, 24,14 m2, domy-537/4451/OMW

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 24,14 m2 położona - w pełni umeblowanego pokoju z wyjściem na balkon (szafy, biurka, rozkładane łóżko 2 osobowe, TV, komoda) - kuchni (lodówka, kuchenka gazowa, piekarnik, kuchenka mikrofalowa) - łazienki (wanna, wc, umywalka, szafki, pralka) Mieszkanie jest odmalowane, gotowe do wprowadzenia. Mile widziane zwierzęta. Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 24,14 m2 położona - w pełni umeblowanego pokoju z wyjściem na balkon (szafy, biurka, rozkładane łóżko 2 osobowe, TV, komoda) - kuchni (lodówka, kuchenka gazowa, piekarnik, kuchenka mikrofalowa) - łazienki (wanna, wc, umywalka, szafki, pralka) Mieszkanie jest odmalowane, gotowe do wprowadzenia. Mile widziane zwierzęta. Mieszkanie mieści się w 10 piętrowym bloku z dwiema windami. Wzdłuż ulicy są ogólnodostępna miejsca postojowe (płatny parking miejski). Wokół zabudowa wielorodzinna. Do najbliższego przystanku autobusowego i tramwajowego 550 m. Lidl - 1,2 km Siłownia - 1,4 km czynsz: 2 600 zł czynsz administracyjny: 500 zł media: prąd i gaz (tylko za zużycie kuchenki gazowej) Kaucja: jednomiesięczna Umowa najmu okazjonalnego Szanowni Państwo, Treść niniejszego ogłoszenia ma charakter jedynie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i nast. ustawy Kodeks Cywilny. Zawarte w ogłoszeniu informacje pochodzą od właściciela nieruchomości i mogą one wymagać weryfikacji. Prawa do elementów ogłoszenia przysługują ELANDOM Nieruchomości S.C. (lub podmiotów współpracujących). Kopiowanie i rozpowszechnianie ogłoszenia lub jego elementów, bez zgody ELANDOM Nieruchomości S.C. jest zabronione. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (om)

Property type

apartment

Rooms

1

Size

24 m²

Price

2600 zł

Price per m²

108 zł

Map

The listing is located at Rower od A do Z, Edwarda Gibalskiego 10, 01-190 Warsaw, Poland

Loading map