Listed today
Plażowa 8, 93-438 Łódź, Poland
1250 zł / month
WE SPEAK ENGLISH call us () for more information Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę do wynajęcia, zlokalizowaną przy ul. Plażowej 12 w Łodzi nieopodal IKEI i tuż przy urokliwych Stawach Stefańskiego. To idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, spokój i bliskość natury, a jednocześnie szybki dostęp do miasta. Atuty lokalizacji: sąsiedztwo terenów zielonych i rekreacyjnych możliwość spacerów, jazdy na rowerze i uprawiania sportów wodnych spokojna okolica, z dala od miejskiego zgiełku Wyposażenie mieszkania: aneks kuchenny z płytą indukcyjną, kuchenką mikrofalową i lodówką pralka podstawowe umeblowanie Opłaty: czynsz najmu: 1250 zł opłaty administracyjne: 201 zł prąd: według zużycia kaucja: 2000 zł Umowa najmu na 12 miesięcy. Serdecznie zapraszamy do Aneta Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )
WE SPEAK ENGLISH call us () for more information Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę do wynajęcia, zlokalizowaną przy ul. Plażowej 12 w Łodzi nieopodal IKEI i tuż przy urokliwych Stawach Stefańskiego. To idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, spokój i bliskość natury, a jednocześnie szybki dostęp do miasta. Atuty lokalizacji: sąsiedztwo terenów zielonych i rekreacyjnych możliwość spacerów, jazdy na rowerze i uprawiania sportów wodnych spokojna okolica, z dala od miejskiego zgiełku Wyposażenie mieszkania: aneks kuchenny z płytą indukcyjną, kuchenką mikrofalową i lodówką pralka podstawowe umeblowanie Opłaty: czynsz najmu: 1250 zł opłaty administracyjne: 201 zł prąd: według zużycia kaucja: 2000 zł Umowa najmu na 12 miesięcy.
Serdecznie zapraszamy do Aneta Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )
Property type
apartment
Rooms
1
Size
18 m²
Price
1250 zł
Price per m²
69 zł
The listing is located at Plażowa 8, 93-438 Łódź, Poland
Loading map