1 room apartment of 34m² in Seligów

Poland

1850 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Kawalerka, ul. Naramowicka/Serbska, 34,2 m2, umeblowana, miejsce postojowe

Przedmiotem najmu jest bardzo funkcjonalna kawalerka o powierzchni użytkowej 34,2 m2, położona na 4 piętrze (z windą) w nowszym budynku mieszkalnym, przy ul. Naramowickiej 45 w Poznaniu (narożnik z ulica Naramowicką).Kompleks mieszkaniowy składa się z kliku budynków, jest ogrodzony, posiada fizyczną ochronę 24/7, monitoring, małą infrastrukturę. Bardzo dobra lokalizacja, blisko do centrum miasta, w pobliżu komunikacja autobusowa oraz tramwajowa w ulicy Naramowickiej, liczne sklepy oraz markety tj. Carrefour Market, Pizza Hut, Aldi, salon meblowy Black Red White oraz salon meblowy Polskie Meble.Kompleks mieszkaniowo-usługowy został zrealizowany przez uznanego poznańskiego dewelopera ATANER.Mieszkanie posiada bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń (wszystkie pomieszczenia są oddzielne):-salon + loggia -kuchnia -łazienka z wc. -przedpokój.Wystawa okienna na południowy-zachód.Kuchnia wyposażona w następujące sprzęty AGD tj. płyta grzewcza, piekarnik, czajnik elektryczny, lodówko-zamrażalka. Nowe meble kuchenne. Podstawowe, nowe przybory kuchenne.Mieszkanie zostało odświeżone oraz gruntownie posprzątane.Możliwość najmu zamykanego garażu (około 17 m2) w hali garażowej pod budynkiem.Czynsz administracyjny za lokal mieszkalny: 457,74 zł/m-c (w tym zaliczki na co., wodę, ścieki, śmieci, eksploatację części wspólnych, administrację etc.). Czynsz administracyjny za garaż: 50,06 zł/m-cCzynsz najmu za lokal mieszkalny: 1850 zł/m-cCzynsz najmu za garaż: 250 zł/m-cMIESZKANIE MOŻE BYĆ WYNAJĘTE Z GARAŻEM LUB BEZ.Dodatkowo płatny rachunek za zużycie prądu.Wymagana kaucja zwrotna!Umowa najmu na min. 1 rok, z możliwością przedłużenia.UWAGA! mieszkanie nie jest przewidziane dla studentów/studentek oraz osób ze zwierzętami (pies lub kot).Mieszkanie jest wolne od zaraz!Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

34 m²

Price

1850 zł

Price per m²

54 zł

Map

The listing is located at Poland

Loading map