3 rooms apartment of 125m² in Warsaw

Śródmieście Północne, Warsaw, Warszawa, Poland

24 500 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Luksusowy apartament z pięknym widokiem - Hamilton May

Luksusowy apartament z pięknym widokiem przy Grzybowskiej 4 Hamilton May oferuje do wynajęcia przestronne, ciche, czteropokojowe mieszkanie z tarasem w inwestycji Apartamenty Grzybowska 4. Lokal jest zlokalizowany w lewej wieży z widokiem na północną Warszawę. Opis nieruchomości Prezentowany apartament o powierzchni 125 m2, położony na XIV piętrze w apartamentowcu. Mieszkanie wykończone jest w bardzo wysokim standardzie, przy użyciu wysokiej jakości materiałów i sprzętów. Apartament ma bardzo funkcjonalny układ: salon połączony jest z częścią jadalnianą oraz aneksem kuchennym, 3 sypialnie, 2 łazienkiprzestronny taras po szerokości mieszkania.Całość apartamentu jest klimatyzowana. Apartament posiada idealny układ zarówno dla singla jak i większej rodziny. Do mieszkania przynależą 2 miejsca postojowe oraz komórka lokatorska. Budynek Inwestycja jest przykładem nowoczesnej architektury. Budynek o zróżnicowanej wysokości jest otwarty na park. Charakterystyczne dla tej inwestycji są dwie 17-piętrowe wieże od strony północnej, sąsiadujące z parkiem Mirowskim, natomiast skrzydła budynku prostopadłe do ul. Grzybowskiej mają wysokość 7 pięter. Ceramiczne żaluzje dodają lekkości budynkowi, który jest dość masywy. Budynek nocą jest podświetlany, by podkreślić atuty jego architektury. Lokalizacja Budynek zlokalizowany przy prestiżowej ulicy Grzybowskiej, inwestycja znajduje się w pobliżu najważniejszych węzłów komunikacyjnych, takich jak Dworzec Centralny, metro. W pobliżu budynku znajdują się przystanki tramwajowe oraz autobusowe. W ciągu kilku minut spacerem można dojść do Pałacu Kultury i Złotych Tarasów. Koszty Cena 24 500 PLN miesięcznie zawiera czynsz administracyjny + media (900 PLN) zawiera komórkę lokatorską + opcjonalnie dwa miejsca w parkingu podziemnym (1000 PLN ) W celu otrzymania dodatkowych informacji dotyczących oferty prosimy o Pokaż więcej

Property type

apartment

Rooms

3

Size

125 m²

Price

24 500 zł

Price per m²

196 zł

Map

The listing is located at Śródmieście Północne, Warsaw, Warszawa, Poland

Loading map