2 rooms apartment of 50m² in Poznan

Polna 21, 60-535 Poznan, Poland

1850 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Mieszkania – mieszkanie Poznań wynajem 1850.00 PLN – EUROHOUSE24

Opis UWAGA: OFERTA NIEAKTUALNA ! UWAGA: OFERTA ZABLOKOWANA. Polecamy do najmu nowe 2 pokojowe mieszkanie w Poznaniu przy ul. Polnej 28. Mieszkanie o powierzchni 50m2, składa się z 2 oddzielnych pokoi, jasnej kuchni, korytarza, łazienki. Do mieszkania przynależy balkon oraz miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej płatne obligatoryjnie 150zł/miesiąc. Na wyposażeniu mieszkania: zmywarka, piekarnik, płyta 4 polowa indukcyjna, lodówka z zamrażalnikiem, pralka. Czynsz administracyjny 360 zł Czynsz najmu 1850 zł + 150 zł miejsce postojowe, razem 2000 zł. W najbliższej okolicy, market Netto, kwiaciarnie, kawiarnie, bank, poczta, apteka, fryzjer. Możliwość doposażenia mieszkania do potrzeb najemcy. Polecam i zapraszam na prezentację. Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66§1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Dane dotyczące nieruchomości oparte są na informacjach uzyskanych od właściciela nieruchomości i mogą różnic się od stanu faktycznego. Staramy się, aby oferty były jak najbardziej aktualne i odzwierciedlały stan rzeczywisty. . Oferta nr wysłana z systemu LocumNet Online Szczegóły CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ? Napisz do nas!

Property type

apartment

Rooms

2

Size

50 m²

Price

1850 zł

Price per m²

37 zł

Map

The listing is located at Polna 21, 60-535 Poznan, Poland

Loading map