Listed today

4 rooms apartment of 123m² in Warsaw

Leona Kruczkowskiego 6C, 00-412 Warsaw, Poland

15 200 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Mieszkanie 123 m² z kuchnią z oknem na wynajem Warszawa, Powiśle (Śródmieście Powiśle)

We also speak UA | ENG | RU MIESZKANIE W STYLU JAPANDI W WYJĄTKOWEJ INWESTYCJI PATRIA NA POWIŚLU, W OTULINIE 2 PARKÓW 123m2 | Patria | Powiśle| Widok na park | Klimatyzacja | Prestiżowa lokalizacja w centrum miasta | Spokojna i zielona okolica | Balkon | Wysokie sufity | Unikalny apartament w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji Powiśla - Patria. Położony w otoczeniu zieleni, w bezpośrednim sąsiedztwie parków i bulwarów wiślanych, oferuje spokój, doskonałą lokalizację oraz wnętrze zaprojektowane z myślą o harmonii i funkcjonalności. Mieszkanie przeszło generalny remont w ubiegłym roku i zostało urządzone w stylu japandi - łączącym skandynawską prostotę z japońskim minimalizmem. Naturalne materiały, stonowana kolorystyka i subtelne detale tworzą wyjątkową atmosferę. Z przestronnego salonu prowadzi wyjście na duży balkon z kojącym widokiem na zieleń. Na powierzchni 123 m² znajdziemy: przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, 3 sypialnie, 2 łazienki, oddzielną pralnię, wygodny przedpokój z dużą ilością miejsca do przechowywania. Apartament jest w pełni umeblowany i gotowy do zamieszkania. Klimatyzacja w całym mieszkaniu zapewnia komfort przez cały rok. Do lokalu przynależą dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym. DODATKOWO: - 2 miejsca w hali garażowej 800zł Lokalizacja Powiśle to jedna z najbardziej zielonych i poszukiwanych dzielnic Warszawy - pełna parków, skwerów, klimatycznych restauracji i kawiarni. W zasięgu spaceru znajduje się Elektrownia Powiśle, Park im. Marszałka E. Rydza-Śmigłego i bulwary wiślane. Szybki dostęp do centrum miasta i głównych arterii komunikacyjnych łączy miejską wygodę z codziennym Jeśli szukają Państwo apartamentu w wyjątkowej lokalizacji - zapraszam do

Property type

apartment

Rooms

4

Size

123 m²

Price

15 200 zł

Price per m²

124 zł

Map

The listing is located at Leona Kruczkowskiego 6C, 00-412 Warsaw, Poland

Loading map