2 rooms apartment of 32m² in Rewa

Willa Dobryłko, Szkutnicza 6, 81-198 Rewa, Poland

2490 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Mieszkanie 32 m² z kuchnią z oknem na wynajem ul. Szkutnicza, Rewa

Tylko u nas! Klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 32m2 w Rewie z widokiem na morze! Mieszkanie znajduję się w dobrze utrzymanym prywatnym budynku z 2005r. W budynku sauna. Na posesji kącik grillowy i ogród zimowy. W skład mieszkania wchodzi salon z otwartą kuchnią, sypialnia, łazienka z kabiną prysznicową i WC. Opłaty tylko licznikowe. W mieszkaniu jest TV i Internet w cenie-światłowód. Jest także moduł klima-konwektor. Sprzątanie raz w miesiącu w cenie! Miejsca parkingowe zewnętrzne przed budynkiem. DOSKONAŁA LOKALIZACJA! Cicha i spokojna okolica w sąsiedztwie morza. W pobliżu przystanek autobusowy. Przyjazne zwierzętom. Nawet na długoterminowy najem! W budynku mamy także inne mieszkania! Zapraszamy!

Property type

apartment

Rooms

2

Size

32 m²

Price

2490 zł

Price per m²

78 zł

Map

The listing is located at Willa Dobryłko, Szkutnicza 6, 81-198 Rewa, Poland

Loading map