Listed 5 days ago

3 rooms apartment of 66m² in Józefosław

Wilanowska 2E, 05-500 Józefosław, Poland

3700 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Mieszkanie 66,25 m² przy lesie na wynajem ul. Wilanowska, Józefosław

Mam dziś do zaoferowania Państwu mieszkanie 3-pokojowe wykończone w wysokim standardzie na wynajem! INFORMACJE O NIERUCHOMOŚCI: Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 66,25 m2, które znajduje się na 2 piętrze w 2-piętrowym kameralnym, nowym budynku z windą. Do nieruchomości przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym wraz z komórką lokatorską (płatne dodatkowo 300 zł) oraz jedno zewnętrzne miejsce postojowe. Rozkład: - pokój dzienny z aneksem kuchennym - 28,5 m2 - sypialnia - 13,0 m2 - sypialnia nr 2 - 12,0 m2 - łazienka - 5,6 m2 - przedpokój - 7,0 m2 - balkon - 6,5 m2 INFORMACJE O LOKALIZACJI: Mieszkanie znajduje się przy ulicy Wilanowskiej w Józefosławiu. Świetnie skomunikowane: tuż obok bloku znajduje się przystanek autobusowy - linie: 739, L39. Kaucja: 3700 złotych Czynsz administracyjny: 685 złotych Czynsz najmu: 3700 złotych Forma: umowa najmu okazjonalnego Zapraszamy do Pracujemy codziennie od Mateusz Bandel Belvedere Estate | Butikowa Agencja Nieruchomości - Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Belvedere Estate Mateusz Bandel lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Belvedere Estate Mateusz Bandel lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Belvedere Estate Mateusz Bandel lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Property type

apartment

Rooms

3

Size

66 m²

Price

3700 zł

Price per m²

56 zł

Map

The listing is located at Wilanowska 2E, 05-500 Józefosław, Poland

Loading map