1 room apartment of 26m² in Warsaw

Jana Heweliusza, 01-328 Warsaw, Poland

2550 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Mieszkanie bombonierka wraz z miejscem postojowym ul. Heweliusza, Warszawa, Chrzanów

Mieszkanie bombonierka Polecam do wynajęcia piękną kawalerkę wraz z miejscem postojowym położoną na nowym osiedlu Metro Zachód przy ulicy Heweliusza 8A na warszawskim Bemowie. Jest to całkowicie nowa inwestycja z 2025 roku. W lokalu nikt jeszcze nie mieszkał. Cale wyposażenie jest nowe, pachnące. Jest to idealna propozycja dla osób ceniących jakość, wysoki komfort, nowoczesne rozwiązania technologiczne. Budynek 5 piętrowy z windą położony w pobliżu przystanku autobusowego 249. W okolicy sklepy, szkoła podstawowa, stacja metra, która ma być oddana w przeciągu 6 miesięcy. Budynek z nowoczesną infrastrukturą min. skrytki na klatce dla kuriera, monitoring osiedla, wideofon, parking dla gości. Nieruchomość o powierzchni 26 metrów kwadratowych, położona na 2 piętrze z dużym balkonem. Kawalerka w pełni umeblowana, wyposażona, gotowa do zamieszkania. Kuchnia wyposażona w nowy sprzęt AGD, w pokoju nowa rozkładana dwuosobowa kanapa z pojemnikiem na pościel, dywan, stolik dla dwóch osób, komoda. W przedpokoju duża zabudowana szafa. W łazience prysznic, pralka, umywalka z zabudowaną szafką, szafka wisząca. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe parkingowe ujęte w czynszu najmu ( brak dodatkowych opłat). Czynsz najmu 2550 PLN + czynsz do administracji 401 PLN ( ujęte min. zaliczki na wodę, ogrzewanie i wywóz śmieci) + energia elektryczna wg. odczytów liczników Najem okazjonalny. Zapraszam na prezentację Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo W celu uzyskania dodatkowych informacji o ofercie jak również chęci obejrzenia nieruchomości proszę o

Property type

apartment

Rooms

1

Size

26 m²

Price

2550 zł

Price per m²

98 zł

Map

The listing is located at Jana Heweliusza, 01-328 Warsaw, Poland

Loading map