3 rooms apartment of 60m² in Lublin

Żabka, Stanisława Leszczyńskiego 25, 20-068 Lublin, Poland

4450 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Mieszkanie do wynajęcia, Lublin M. Lublin, 4450 PLN, 60 m2, domy-WRO-MW-3140

Do wynajęcia elegancki apartament w Art Residence - ul. Leszczyńskiego 25 Z przyjemnością oferuję do wynajęcia komfortowy, 3-pokojowy apartament położony na 3. piętrze prestiżowego apartamentowca Art Residence przy ul. Leszczyńskiego 25. Układ i standard mieszkania: przestronny salon z aneksem kuchennym (istnieje możliwość doposażenia w meble), sypialnia z funkcjonalną garderobą, dodatkowy pokój idealny na gabinet lub pokój gościnny, łazienka wyposażona zarówno w wannę, jak i prysznic. Z (...) Do wynajęcia elegancki apartament w Art Residence - ul. Leszczyńskiego 25 Z przyjemnością oferuję do wynajęcia komfortowy, 3-pokojowy apartament położony na 3. piętrze prestiżowego apartamentowca Art Residence przy ul. Leszczyńskiego 25. Układ i standard mieszkania: przestronny salon z aneksem kuchennym (istnieje możliwość doposażenia w meble), sypialnia z funkcjonalną garderobą, dodatkowy pokój idealny na gabinet lub pokój gościnny, łazienka wyposażona zarówno w wannę, jak i prysznic. Z każdego pomieszczenia prowadzi wyjście na balkon z widokiem na spokojny, wewnętrzny dziedziniec , co zapewnia ciszę i komfort na co dzień. Wyposażenie obejmuje n.: klimatyzację, ekspres do kawy, lodówkę na wino, zmywarkę, nowoczesną zabudowę kuchenną. Atuty budynku: całodobowa ochrona, siłownia dostępna dla mieszkańców, cichobieżne windy, garaż podziemny. Warunki najmu: czynsz najmu: 3 700 zł miesięcznie , czynsz administracyjny: dodatkowo płatny w wysokości 750 zł, miejsce parkingowe w garażu podziemnym: 350 zł miesięcznie . Mieszkanie jest wolne od zaraz . Serdecznie zapraszam na prezentację - chętnie udzielę dodatkowych informacji i odpowiem na wszelkie pytania. Marzena Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Jakub Wrona (licencja nr: 19393)

Property type

apartment

Rooms

3

Size

60 m²

Price

4450 zł

Price per m²

74 zł

Map

The listing is located at Żabka, Stanisława Leszczyńskiego 25, 20-068 Lublin, Poland

Loading map