mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 60 m² w mieście Warszawa

Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 326 „Chatka Skrzatka”, Bernardyńska 14, 02-904 Warsaw, Poland

3650 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia:

Mieszkanie składa się z dwóch osobnych zamykanych pokoi , z przestronną kuchnią i łazienką, balkonem i pięknym widokiem na Warszawę.Dobrze rozwinięta infrastruktura ( sklep, piekarnia , przedszkole)bliska odległość do autobusu.Zainteresowanych zapraszam do

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

2

Powierzchnia

60 m²

Cena

3650 zł

Okres wynajmu

Nieograniczony

Dostępne od

Jak najszybciej

Balkon

Tak

Cena za m²

61 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 326 „Chatka Skrzatka”, Bernardyńska 14, 02-904 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 39.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 39 m²

DeSabor, Chmielna 106, 00-821 Warsaw, Poland

2922 € / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 27.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 27 m²

DeSabor, Chmielna 106, 00-821 Warsaw, Poland

2932 € / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 35.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 35 m²

Mokotów, Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland

2940 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy

Mieszkanie (60.0 m²) do wynajęcia w mieście Warszawa (Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 326 „Chatka Skrzatka”, Bernardyńska 14, 02-904 Warsaw, Poland) – rentola.pl