4 rooms apartment of 80m² in Warsaw

The House 14, Wileńska 14A, 03-414 Warsaw, Poland

7000 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Mieszkanie do wynajęcia, Warszawa Praga-Północ Wileńska , 7000 PLN, 80 m2, domy-5166/7466/OMW

Mamy przyjemność zaprezentować apartament przy Metrze i Dworcu Wileńskim – Nieruchomość położona jest w jednej z najlepiej skomunikowanych części Pragi Północ, w bezpośrednim sąsiedztwie oraz W odległości ok. 5 minut spacerem znajduje się stacja metra i Dworzec Wileński, a dojazd do centrum Warszawy zajmuje jedynie 5–10 minut samochodem lub komunikacją miejską. Bezpośrednio przy budynku znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, co zapewnia bardzo (...) Mamy przyjemność zaprezentować apartament przy Metrze i Dworcu Wileńskim – Nieruchomość położona jest w jednej z najlepiej skomunikowanych części Pragi Północ, w bezpośrednim sąsiedztwie oraz W odległości ok. 5 minut spacerem znajduje się stacja metra i Dworzec Wileński, a dojazd do centrum Warszawy zajmuje jedynie 5–10 minut samochodem lub komunikacją miejską. Bezpośrednio przy budynku znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, co zapewnia bardzo wygodne połączenia z każdą częścią miasta. W okolicy dostępna jest pełna infrastruktura miejska: Galeria Wileńska, Park Praski, ZOO, liczne restauracje, sklepy, szkoły, przedszkola oraz punkty usługowe. Apartament znajduje się w nowoczesnej inwestycji , objętej całodobową ochroną i monitoringiem. Do dyspozycji mieszkańców pozostają liczne udogodnienia oraz bogata infrastruktura w budynku i jego bezpośrednim sąsiedztwie, n. sklepy, piekarnia, restauracje, usługi oraz punkty odbioru przesyłek. Dodatkowym atutem są dwa balkony o łącznej powierzchni 30 m², które stanowią wyjątkową przestrzeń do wypoczynku w tej lokalizacji. Do mieszkania przynależy również miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Przestronny, jasny apartament o powierzchni 80 m² z ekspozycją na , zaprojektowany z wyraźnym podziałem na strefę dzienną i prywatną. W skład lokalu wchodzą:

Property type

apartment

Rooms

4

Size

80 m²

Price

7000 zł

Price per m²

88 zł

Map

The listing is located at The House 14, Wileńska 14A, 03-414 Warsaw, Poland

Loading map