2 rooms apartment of 46m² in Warsaw

Resi4Rent, Krochmalna 61, 00-870 Warsaw, Poland

5500 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Mieszkanie do wynajęcia, Warszawa Wola Krochmalna, 5500 PLN, 46 m2, domy-30266/465/OMW

KLUCZE DO LOKALU W DYSPOZYCJI BIURA - ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ Dwupokojowy klimatyzowany apartament w nowoczesnym budynku z recepcją Resi4Rent obok Browarów Warszawskich - Krochmalna 61. Apartament o powierzchni ok. 46 m2 wykończony w bardzo dobrym standardzie. Rozkład: Salon połączony z kuchnią, sypialna, łazienka i hall. LokaL znajduje się na 16 piętrze, dzięki temu ma niepowtarzalny widok na panoramę Warszawy (PKiN, Złota 44, Verso Tower, Plac Europejski itd.). Inwestycja wybudowana w (2020r), posiada (...) KLUCZE DO LOKALU W DYSPOZYCJI BIURA - ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ Dwupokojowy klimatyzowany apartament w nowoczesnym budynku z recepcją Resi4Rent obok Browarów Warszawskich - Krochmalna 61. Apartament o powierzchni ok. 46 m2 wykończony w bardzo dobrym standardzie. Rozkład: Salon połączony z kuchnią, sypialna, łazienka i hall. LokaL znajduje się na 16 piętrze, dzięki temu ma niepowtarzalny widok na panoramę Warszawy (PKiN, Złota 44, Verso Tower, Plac Europejski itd.). Inwestycja wybudowana w (2020r), posiada pełen monitoring, ochronę 24/24 a do budynku wchodzi się przez Recepcję co dodatkowo podwyższa bezpieczeństwo mieszkańców. Lokalizacja idealna dla osób ceniących sobie komfort życia w centrum miasta i posiadania wszystkiego w zasięgu kilku kroków. Wszelkie punkty usługowe, gastronomiczne (Browary Warszawskie/Fabryka Norblina/Platinium Towers), sklepy jak rownież komunikacja miejska (tramwaje, autobusy, metro) są dostępne. Czynsz najmu 5500 zł plus czynsz do administracji 850 zł plus energia elektryczna Wymagana kaucja - depozyt w wysokości 1 miesięcznego czynszu. Wymagana umowa najmu okazjonalnego Rubinkiewicz Nieruchomości to zespół profesjonalnych agentów, którzy specjalizują się w wynajmie oraz sprzedaży apartamentów, jeżeli ogłoszenie nie spełnia Państwa oczekiwań zapraszamy do

Property type

apartment

Rooms

2

Size

46 m²

Price

5500 zł

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Price per m²

120 zł

Map

The listing is located at Resi4Rent, Krochmalna 61, 00-870 Warsaw, Poland

Loading map