2 rooms apartment of 33m² in Wrocław

Kazachstańska 6, 52-114 Wrocław, Poland

2350 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Mieszkanie do wynajęcia, Wrocław Wrocław-Krzyki Kazachstańska, 2350 PLN, 33,24 m2, domy-56437/2089/OMW

DO WYNAJĘCIA - tylko u nas! LOKALIZACJA: Kameralna inwestycja z 2021 roku zlokalizowana na wrocławskim Brochowie w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Budynek zlokalizowany 300 m od Parku Brochowskiego. Niedaleko market, przystanki komunikacji miejskiej. NIERUCHOMOŚĆ: Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem do wynajęcia długoterminowego. Nieruchomość posiada 33,24 m2 i jest usytuowana na II piętrze w budynku z windą. Wygodne, komfortowe mieszkanie dla 1-2 osób. ROZKŁAD: - przedpokój z wieszakiem na odzież wierzchnią - pokój dzienny sofą, stolikiem (...) DO WYNAJĘCIA - tylko u nas! LOKALIZACJA: Kameralna inwestycja z 2021 roku zlokalizowana na wrocławskim Brochowie w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Budynek zlokalizowany 300 m od Parku Brochowskiego. Niedaleko market, przystanki komunikacji miejskiej. NIERUCHOMOŚĆ: Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem do wynajęcia długoterminowego. Nieruchomość posiada 33,24 m2 i jest usytuowana na II piętrze w budynku z windą. Wygodne, komfortowe mieszkanie dla 1-2 osób. ROZKŁAD: - przedpokój z wieszakiem na odzież wierzchnią - pokój dzienny sofą, stolikiem i dwoma krzesłami i wyjściem na kameralny balkon - aneks kuchenny z lodówko-zamrażarką, piekarnikiem, okapem, płytą indukcyjną - sypialnia z dużym łóżkiem, szafą, komodą FINANSE: - czynsz najmu: 2 350 PLN miesięcznie - opłaty eksploatacyjne: 700 PLN (150 PLN prąd + 550 PLN czynsz administracyjny) - wymagana kaucja zwrotna Zainteresowany? S

Property type

apartment

Rooms

2

Size

33 m²

Price

2350 zł

Price per m²

71 zł

Map

The listing is located at Kazachstańska 6, 52-114 Wrocław, Poland

Loading map