Listed 4 days ago
Jana III Sobieskiego, 76-200 Słupsk, Poland
1800 zł / month
Wynajem mieszkania 2-pokojowego - parter ul. Sobieskiego Powierzchnia: 36,2 m2 Mieszkanie umeblowane - jak na zdjęciach. Cena najmu: . 1800 zł odstępne . 400 zł czynsz . dodatkowo płatny prąd i gaz Dla biura nieruchomości: jednorazowa prowizja 1800 zł. Mieszkanie wolne od czerwca.
Wynajem mieszkania 2-pokojowego - parter ul. Sobieskiego Powierzchnia: 36,2 m2 Mieszkanie umeblowane - jak na zdjęciach. Cena najmu: . 1800 zł odstępne .
400 zł czynsz . dodatkowo płatny prąd i gaz Dla biura nieruchomości: jednorazowa prowizja 1800 zł. Mieszkanie wolne od czerwca.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
36 m²
Price
1800 zł
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Furnished
Yes
Price per m²
50 zł
The listing is located at Jana III Sobieskiego, 76-200 Słupsk, Poland
Loading map