2 rooms apartment of 42m² in Koszalin

Franciszkańska 78, 75-256 Koszalin, Poland

2200 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Mieszkanie m2 z kuchnią z oknem 42,68 m² na wynajem Koszalin

EVER NIERUCHOMOŚCI ma przyjemność zaprezentować na wynajem 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Franciszkańskiej w Koszalinie! Apartament o powierzchni 42,68m2 usytuowany na I piętrze przy ul. Franciszkańskiej w nowo wybudowanym apartamentowcu! Mieszkanie gotowe do zamieszkania dla pierwszego Najemcy. Wykończone z wysokiej klasy materiałów. Czynsz dla właściciela 2200zł miesięcznie. Miejsce postojowe zewnętrze płatne 300zł Wyposażenie: Salon z aneksem kuchennym - sofa, telewizor z komodą, stolik kuchenny z trzema krzesłami, meble kuchenne + AGD (piekarnik, zmywarka, lodówka, okap, płyta indukcyjna). Sypialnia - duże łóżko sypialniane, szafa z lustrem, dwie nocne komody Łazienka - prysznic, toaleta, umywalka, pralka, lustro, Przedpokój - mała szafka oraz wieszak na kurtki Duży balkon Wystawa okienna - południowo - zachodnia. Czynsz do wspólnoty w wysokości zł 632,48zł (zaliczka na ogrzewanie, fundusz remontowy, zaliczka na koszty zarządu, zaliczka na wodę, ścieki). Dodatkowo prąd według zużycia. Mieszkanie do wynajęcia od zaraz! Kaucja 3000zł. Preferowany najem okazjonalny. KUPUJ BEZPIECZNIE - OFERTA SPRAWDZONA PRZEZ WYKWALIFIKOWANEGO POŚREDNIKA NIERUCHOMOŚCI. ZAPEWNIAMY KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ TRANSAKCJI ORAZ POMOC PRZY UZYSKANIU KREDYTU FINANSUJĄCEGO ZAKUP. Zapraszamy do współpracy. EVER Nieruchomości "Licencjonowane Biuro Obrotu Nieruchomościami" ul. Zwycięstwa 104, Koszalin nr licencji 17252

Property type

apartment

Rooms

2

Size

42 m²

Price

2200 zł

Price per m²

52 zł

Map

The listing is located at Franciszkańska 78, 75-256 Koszalin, Poland

Loading map