3 rooms apartment of 48m² in Rzeszów

Energia Polska, Krakowska 12a, 35-210 Rzeszów, Poland

2899 zł / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Mieszkanie m3 z kuchnią w zabudowie 48 m² na wynajem Rzeszów, Krakowska-Południe

Prezentujemy Państwu mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia w apartamentowcu "Krakovska Bryksy" przy ul.Krakowskiej w Rzeszowie. Mieszkanie o łącznej pow. 48m2, położone jest na 8 piętrze z pięknym widokiem na panoramę Rzeszowa. Nieruchomość składa się z salonu otwartego na aneks kuchenny, 2 pokoi, łazienki, hollu oraz balkonu. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym. Mieszkanie zostało zaprojektowane i urządzone w sposób stylowy i funkcjonalny. Aneks kuchenny został w pełni wyposażony w wysokiej klasy zabudowę kuchenną oraz sprzęt AGD (płyta grzewcza, piekarnik, zmywarka i lodówka). Salon wyposażony jest w stylową i wygodną sofę, szafkę rtv, regał oraz stół z krzesłami. Jeden z pokoi pełni funkcję głównej sypialni umeblowany w łóżko z materacem oraz dużą szafę. Drugi pokój jest z przeznaczeniem na gabinet lub sypialnie gościnną. W stylowej łazience znajduje się duży prysznic, szafka z umywalką, wc oraz pralko-suszarka. Wysoki standard wykończenia oraz nietuzinkowe wnętrze stanowi doskonałą propozycję dla wymagającego Najemcy. Mieszkanie znajduje się w atrakcyjnej części miasta Rzeszowa - z dojazdem w kilka minut zarówno do centrum Rzeszowa jak i w kierunku tras wylotowych (S19, A4, lotniska Jasionka czy Specjalnej Strefy Ekonomicznej Dworzysko oraz Jasionka / Tajęcina. Ponadto w pobliżu znajduje się pełna infrastruktura: galeria handlowa, sklepy, restauracje, kino, kluby fitness czy też tereny rekreacyjne (basen, kort tenisowy, liczne ścieżki rowerowe, tereny zielone do biegania, itp.) Cena: 2899zł + czynsz 1031zł. Dodatkowe opłaty: prąd (ewentualnie woda i . ponad ryczałt w czynszu). Wymagana jest kaucja miesięczna zwrotna. Oferta skierowana jest wyłącznie do osób pracujących / firmy. Osoby uczące się (studenci) i/ lub posiadające zwierzęta są wykluczone. Magdalena Cyrulik tel. Licencja Pośrednika nr 24157 Licencja Zarządcy nr 28854 Nieruchomości : Oferta wysłana z programu mediaRent ( ) :

Property type

apartment

Rooms

3

Size

48 m²

Price

2899 zł

Price per m²

60 zł

Map

The listing is located at Energia Polska, Krakowska 12a, 35-210 Rzeszów, Poland

Loading map